X Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble

53 graczy z całej Polski, od Krakowa po Warszawę i Wrocław, stawiło się dziś na raciborski zamek.
Dotychczas miłośników gry w scrabble gościło Raciborskie Centrum Kultury. Na 10. urodziny nastąpiła zmiana. Gracze przenieśli się do sali konferencyjnej zamku, znacznie obszerniej i klimatyzowanej. Racibórz reprezentują: Teresa Zalewska, Bożena Guział, Piotr Kozak, Grzegorz Grzeszczuk oraz Marcin Kurowski. Wyniki live [tutaj].
Scrabble to gra w układanie słów, wymyślona przez Alfreda Buttsa w 1931 roku. Obecnie jedna z najpopularniejszych gier słownych na świecie. Prawa autorskie do nazwy Scrabble posiada firma Mattel oraz Hasbro (w USA i Kanadzie).
fot. Katarzyna Kubik












































































![II Festiwal Średniowieczny na Zamku Piastowskim w Raciborzu - noc ognia, biesiada i koncerty [9, 10 MAJA] II Festiwal Średniowieczny na Zamku Piastowskim w Raciborzu - noc ognia, biesiada i koncerty [9, 10 MAJA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777984659675713300-1419211210251406-3056041510382464850-n-.jpg)





































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany