Aktualności12 sierpnia 201919:09
Kolizja na rondzie w strugach deszczu [FOTO]
![Kolizja na rondzie w strugach deszczu [FOTO] Kolizja na rondzie w strugach deszczu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](img/archiwum-mini.jpg)
0
Reklama
Racibórz:
Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu przez 28-letniego kierowcę volkswagena passata spoza naszego powiatu było przyczyną kolizji, do której doszło w sobotę około 22.00 przy zjeździe z ronda na Odrzańską.
Sprawca został ukarany mandatem karnym. Poszkodowany to 69-latek, również z volkswagena. Policja wykonywała czynności w strugach deszczu. Nikt nie odniósł obrażeń. Uszkodzenia pojazdów również nie były wielkie. Nie wystąpiły też utrudnienia w ruchu.
![Zdjęcie w galerii na portalu naszraciborz.pl: Kolizja na rondzie w strugach deszczu [FOTO] wiadomości z regionu](galleries/33326/1565629286img-7814-.jpg)
![Zdjęcie w galerii na portalu naszraciborz.pl: Kolizja na rondzie w strugach deszczu [FOTO] wiadomości z regionu](galleries/33326/1565629298img-7812-.jpg)
![Zdjęcie w galerii na portalu naszraciborz.pl: Kolizja na rondzie w strugach deszczu [FOTO] wiadomości z regionu](galleries/33326/1565629307img-7815-.jpg)


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany