Aktualności25 sierpnia 201413:57
Bożena i Przemek się radowali, kiedy małego Krzysia na świecie witali

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijW czwartek 21 sierpnia o godzinie 9.10 w rydułtowskim szpitalu przyszedł na świat Krzyś, syn naszej redakcyjnej koleżanki Bożeny Płonki i jej męża Przemka. Chłopiec w chwili narodzin ważył 3200 gramów i mierzył 54 cm. Bożenie i Przemkowi serdecznie gratulujemy i życzymy, by Krzyś był dla nich źródłem jak największej radości.



![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)


![Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768906466klub-radnych-silny-racibo-rz-3-.jpg)





















![Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770276174dsc-8710-.jpg)

























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.