Aktualności20 czerwca 201410:55
Podpalenie w Górkach Śląskich

0
Reklama
Nędza: Wczoraj około 20.10 strażacy pognali na ulicę Ofiar Oświęcimskich w Górkach Śląskich. Na miejscu okazało się, że pali się 1 ar nieużytków pod lasem. W akcji gaszenia ognia brały udział cztery zastępy straży pożarnej, czyli łącznie 19 strażaków, ponieważ istniało zagrożenie, że ogień rozprzestrzeni się w stronę lasu. Na szczęście udało się w miarę szybko opanować pożar, którego prawdopodobną przyczyną było podpalenie.


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany