Aktualności19 czerwca 201412:46
Korwin-Mikke buduje struktury w Raciborzu

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijKomentuj (0)25 czerwca o godz. 20.00 w Restauracji Braxton na Rynku w Raciborzu odbędzie się spotkanie członków Kongresu Nowej Prawicy. Będzie to pierwsze spotkanie tego typu w Raciborzu. Celem spotkania jest pozyskanie nowych członków Partii oraz zbudowanie struktur Nowej Prawicy w Raciborzu.


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany