Aktualności18 czerwca 201419:44
VW polo w rowie na Gliwickiej. Jedna osoba została przewieziona do szpitala

0
Reklama
Racibórz:
Do zdarzenia doszło dziś około godziny 17.30 na ulicy Gliwickiej na DW 919. Z nieznanych dotąd przyczyn kobieta kierująca vw polo wjechała do rowu. Pogotowie zabrało poszkodowaną do szpitala. Policja ustala przyczyny zdarzenia. Więcej w oficjalnym komunikacie KPP.


























































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany