Aktualności28 kwietnia 201409:27
59-latek kradł w Pietrowicach Wielkich

0
Reklama
Racibórz: Raciborscy policjanci zatrzymali 59-letniego mężczyznę jako osobę podejrzaną o dokonanie kradzieży z włamaniem do budynku gospodarczego na terenie posesji w Pietrowicach Wielkich.
Do zdarzenia doszło 27 kwietnia. Patrol udał się na miejsce po otrzymaniu telefonicznej informacji, że na terenie posesji dochodzi prawdopodobnie do włamania. Na miejscu potwierdzono ten fakt i zatrzymano 59-latka. Wartość mienia oszacowano na kilkaset złotych.


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany