Aktualności27 kwietnia 201410:18
Gimnazjalisto! Wybierz więcej niż jeden oddział!

0
Reklama
Racibórz: Z takim apelem zwraca się do uczniów wybierających szkołę ponadgimnazjalną wicestarosta Andrzej Chroboczek. - Często zdarza się potem tak, że dana osoba wybierze jeden oddział, który np. z różnych powodów nie zostaje otwarty i robi się problem. Uczeń taki wylatuje poza system i trzeba biegać, żeby to wszystko załatwić - tłumaczy Chroboczek.
- Dlatego zachęcam, wskaż sobie jeszcze drugą szkołę, w której chciałbyś się uczyć - mówi Chroboczek. W tym roku uczniowie kończący gimnazja mają do wyboru naukę w 39 oddziałach, jednak nie wszystkie one zostaną otwarte. - Z naszych prognoz wynika, że maksymalnie zostanie otwartych 35 oddziałów z proponowanych 39. Rynek kandydatów do naszych szkół jest jeden i nie można go naciągnąć - wyjaśnił wicestarosta powiatu raciborskiego. W załączniku poniżej znajdziesz informator dotyczący tegorocznego naboru i oferowanych przez nasz powiat kierunków kształcenia.
Sisi


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany