Uwaga podróżni! Koleje Śląskie wprowadziły zmiany w rozkładzie jazdy!

W związku z kolejnym etapem prac remontowo-modernizacyjnych, zarządca infrastruktury – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. – wprowadza trzecią korektę rozkładu jazdy (z sześciu, stanowiących tzw. rozkłady zamknięciowe, które w sumie obejmują cały okres funkcjonowania rozkładu jazdy 2013/2014), obowiązującą w okresie od 27 kwietnia do 14 czerwca br. Dotyczy również trasy S7 Katowice – Mikołów – Orzesze – Czerwionka – Leszczyny – Rybnik – Rydułtowy – Racibórz.
Od 27 do 30 kwietnia (niedziela – środa), ze względu na prace przy usuwaniu skutków szkód górniczych, na odcinku Mikołów – Orzesze zostanie całkowicie wstrzymany ruch pociągów. W tym czterodniowym okresie zostanie zmieniona organizacja ruchu pociągów. Część pociągów pojedzie skróconą trasą, pozostałe przejadą objazdem przez Łaziska Średnie, bez obsługi stacji: Mikołów Jamna, Mikołów, Łaziska Górne, Łaziska Górne Brada, Orzesze. Wszystkie pociągi zostaną zastąpione na nieobsługiwanych odcinkach przez ZKA (zastępczą komunikację autobusową). Szczegóły TUTAJ


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany