Aktualności25 kwietnia 201417:34
Wybory raciborskich pedagogów

0
Reklama
Racibórz: W PWSZ, 24 kwietnia, odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze w raciborskim Oddziale Polskiego Towarzystwa Pedagogicznego. Przewodniczącą została dr Ludmiła Nowacka, która swoją funkcję pełnić będzie czwartą kadencję.
Podczas dyskusji o roli raciborskich pedagogów, podkreślano znaczący wpływ stowarzyszenia w naukowy i wydawniczy rozwój myśli pedagogicznej nie tylko w naszym mieście. - O raciborskich seminariach pedagogicznych mówi cała naukowo-oświatowa Polska - powiedziała dr Jolanta Gabzdyl. To świetna promocja naszej uczelni PWSZ oraz miasta.
Skład Zarządu na lata 2014-2017:
Ludmiła Nowacka - przewodnicząca
Beata Fedyn - zastępca przewodniczącego
Dorota Jańska - sekretarz
Andrzej Kowalski - skarbnik.
Janina Konopnicka - członek zarządu
Sławomir Szwed - członek zarządu
Komisja Rewizyjna:
Janina Wystub - przewodnicząca
Anna Płonka - członek komisji
Gabriela Habron- Rokosz - członek komsji
(nc)



























































Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.