Aktualności22 kwietnia 201408:47
Świąteczny weekend spokojny. Zatrzymano pijaną kierującą

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijKomentuj (0)- Świąteczny weekend upłynął spokojnie. W tym okresie zatrzymano dwoje nietrzeźwych kierujących. Rekordzistką była 31-letnia mieszkanka powiatu głubczyckiego zatrzymana w Raciborzu na ulicy Reymonta, gdzie prowadziła motorower mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie - powiedział nam podkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy KPP Racibórz.


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany