Aktualności20 kwietnia 201420:08
Wielkanocne spotkanie w farskim ogrodzie

0
Reklama
Krzanowice: Parafianie z Wojnowic tradycyjnie już spotkali się dziś popołudniem w farskim ogrodzie, gdzie dzieci miały okazję szukać jajek. Były inne atrakcja, a dochód przeznaczono na działalność parafialnego Caritas.
Dziś o godzinie 15.00 po nieszporach popołudniowych rozpoczęło się w Wojnowicach coroczne, tradycyjne spotkanie wielkanocne organizowane przez Caritas i Radę Parafialną. Dla dzieci zostały zorganizowane gry i zabawy, m.in. : szukanie jajek, a także Gość Specjalny - wspaniały Królik, który spędził godzinkę na umilenie czasu najmłodszym przez sztuczki magiczne i drobne żarciki. Dla starszych była tradycyjna cytrynówka i licytacje. Cały dochód z imprezy został przeznaczony na działalność zespołu Caritas. Rodzinna atmosfera jak zawsze gościła między wojnowiczanami.
Nikol Urbaniec





















































































![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)
























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany