XVII Kuźniańskie Kolędowanie – zaproszenie

Stowarzyszenie Mieszkańców „Kuźnia Przyszłości” serdecznie zaprasza na XVII Kuźniańskie Kolędowanie, które odbędzie się 12 stycznia o godzinie 16:00.
Podczas koncertu wystąpią uczniowie Diecezjalnej Szkoły Muzycznej II stopnia oraz Studium Muzyki Kościelnej w Gliwicach. Publiczność będzie miała okazję usłyszeć wyjątkowe aranżacje utworów bożonarodzeniowych w wykonaniu młodych muzyków – zarówno organowe, jak i wokalne.
Wydarzenie jest efektem owocnej współpracy „Kuźni Przyszłości” z gliwicką placówką, która kształci przyszłych muzyków kościelnych.
Szczegóły znajdą Państwo na plakacie. Zapraszamy do wspólnego kolędowania!














![Piknik rodzinny w Zawadzie Książęcej. Dzień Dziecka z teatrem, animacjami i atrakcjami dla najmłodszych [FOTO] Piknik rodzinny w Zawadzie Książęcej. Dzień Dziecka z teatrem, animacjami i atrakcjami dla najmłodszych [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780814118photo-20-z-62-.jpg)









![Dziewczęta po raz pierwszy na InPost Cup. Drugi dzień turnieju za nami [FOTO] Dziewczęta po raz pierwszy na InPost Cup. Drugi dzień turnieju za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780789027photo-96-z-306-.jpg)
![Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] Stal Kuźnia Raciborska bez przełamania. Naprzód wywozi cenny punkt w walce o podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780822735photo-74-z-79-.jpg)



![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany