Aktualności17 grudnia 202412:51
Strażacy i policjanci ruszyli na ratunek osobie z niepełnosprawnością

0
Reklama
Racibórz:
Do zdarzenia doszło wczoraj (16.12) po godzinie 18 w jednym z mieszkań przy ulicy Mysłowickiej w Raciborzu. Pomocy wymagała osoba z niepełnosprawnością.
Informacja o konieczności otwarcia mieszkania, w którym znajdowała się osoba niewidoma, która upadła i nie jest w stanie samodzielnie się podnieść, wpłynęło do komendy PSP Racibórz o godzinie 18.06. Na miejsce skierowano jeden zastęp z Reymonta. Po dojeździe pod adres wskazany w zgłoszeniu i przeprowadzeniu rozpoznania, w asyście policji podjęto decyzję o siłowym otwarciu drzwi. Po otwarciu mieszkania przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego, przebadał osobę poszkodowaną. Nie było konieczności hospitalizacji. Na miejscu zdarzenia pojawił się także syn, który zaopiekował się osobą.

![Komentarz do artykułu Pustoszejący dworzec, odpływ pasażerów i nowe obietnice. Co czeka kolej w Raciborzu? [LIST DO REDAKCJI] Komentarz do artykułu Pustoszejący dworzec, odpływ pasażerów i nowe obietnice. Co czeka kolej w Raciborzu? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785999993po-otwarciu-dw-rac-.jpg)














![Msza święta polowa i koncert w Arboretum Bramy Morawskiej [ZAPOWIEDŹ] Msza święta polowa i koncert w Arboretum Bramy Morawskiej [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1755272525dsc-3809-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany