Agresywny amstaff zaatakował mniejszego psa w parku Roth

Do zdarzenia doszło w piątek, 26 lipca, w godzinach wieczornych w parku im. Miasta Roth w Raciborzu.
Około godziny 20 w trakcie spaceru z psem rasy chihuahua został on znienacka zaatakowany przez dużego, agresywnego psa przypominającego amstaffa.
- Niestety, nie udało mi się zatrzymać sprawców, gdyż ratowałam swojego psa. Doznał on wielu obrażeń i obecnie walczy o życie w klinice weterynaryjnej w Katowicach. Rokowania są jednak nie najlepsze
- relacjonuje zrozpaczona czytelniczka.
Właścicielka psa w związku z piątkowym zdarzeniem, zwraca się za naszym pośrednictwem, do innych czytelników o jakiekolwiek informacje dotyczące właścicieli, który posiadają psy rasy amstaff lub przypominające tę rasę.
- Byłabym bardzo wdzięczna za każdą informację. Każdy właściciel psa z pewnością rozumie czym, a raczej kim, jest dla niego jego pupil. Incydent został zgłoszony na policję, ale wierzę w solidarność innych psiarzy
- apeluje właścicielka pogryzionego pieska (na zdj. poniżej przed zdarzeniem).
Osoby, które mogą posiadać informacje w przedmiotowej sprawie, mogą skontaktować się z właścicielką zaatakowanego psa pod numerem telefonu: 506 980 528.



![Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1718734316-dsc1592-easy-resize-com-.jpg)




![Rodzice przeciwni łączeniu dwóch przedszkoli z SP 18 [LIST DO REDAKCJI] Rodzice przeciwni łączeniu dwóch przedszkoli z SP 18 [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1752733214473090246-9220030134685296-7074520657951529944-n-.jpg)







![Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO] Lider z Mszany lepszy od Unii. Raciborzanie cieniem siebie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763764178gre02039-.jpg)





![Tradycja ciągle żywa – obrzędowość doroczna okresu bożonarodzeniowego okolic Raciborza [FOTO] Tradycja ciągle żywa – obrzędowość doroczna okresu bożonarodzeniowego okolic Raciborza [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763806974bez-nazwy-167-.jpg)





























Komentarze (0)
Dodaj komentarz