Mali poligloci na scenie RCK

W ramach II Powiatowego Przeglądu Piosenki i Wiersza Obcojęzycznego "Mali Poligloci", na scenie Raciborskiego Centrum Kultury wystąpiły przedszkolaki z placówek z Raciborza i okolicznych miejscowości.
Wydarzenie, którego celem była popularyzacja wśród najmłodszych nauki języków obcych i przedstawienie piękna i różnorodności zagranicznej mowy, zorganizowały wspólnie Przedszkole nr 11 i Przedszkole nr 23.
- Nie zazdroszczę szanownemu jury konkursowemu zadania. Jestem pewien, że będziecie mieli twardy orzech do zgryzienia, by wybrać wśród tylu równie wspaniałych młodych artystów zwycięzcę - mówił podczas otwarcia naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Racibórz, Krzysztof Żychski.
Jurorzy mieli co oceniać. Podczas dzisiejszego konkursu, na scenie RCK przedstawiono 28 występów zarówno recytatorskich jak i wokalnych. Każdy jeden z nich był widowiskowym performancem naszych najmłodszych.
















![List do redakcji: przepisy nagminnie łamane, trawniki i chodniki niszczone - czytelnik pokazuje jak parkują w Raciborzu [FOTO] List do redakcji: przepisy nagminnie łamane, trawniki i chodniki niszczone - czytelnik pokazuje jak parkują w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17730879421000010433-.jpg)


![Obecny stan to po prostu wstyd [LIST DO REDAKCJI] Obecny stan to po prostu wstyd [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177304144920260304-161527-duz-y-.jpeg)




![Most, który udźwignie kolumnę Abramsów: Finał nasuwania segmentów na moście Grzegorzowice-Ciechowice [FOTO i WIDEO] Most, który udźwignie kolumnę Abramsów: Finał nasuwania segmentów na moście Grzegorzowice-Ciechowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773161401dsc-1198-.jpg)


































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany