Agresywny klient groził wysadzeniem banku

Sceny jak z filmu akcji rozegrały się w czwartek, 21.03., w jednej z placówek bankowych przy ulicy Długiej w Raciborzu. Agresywny klient groził, że ma przy sobie bombę i wysadzi placówkę w powietrze.
Informacja o wdrożeniu przez kierowniczkę placówki bankowej procedury dotyczącej niebezpiecznej paczki wpłynęła do komendy przy Reymonta o godzinie 16.05. Na miejsce skierowano jeden zastęp PSP. Po dojeździe strażaków na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania ustalono, że paczka została pozostawiona na parapecie przy witrynie. Osoba, którą ją tam zostawiła, była agresywna i groziła pracownikom. Strażacy przeprowadzili ewakuację placówki. Na miejsce wezwano patrol policji, który zbadał torbę i stwierdził brak zagrożenia.
- Przybyli na miejsce policjanci nie zastali na miejscu osoby, która miała pozostawić torbę z niebezpieczną zawartością. Po sprawdzeniu okazało się, że w środku nie ma niczego niebezpiecznego. Torba została przekazana zgłaszającej, z zaleceniem przekazania do biura rzeczy znalezionych
– informuje KPP w Raciborzu.





















![Gruzini zatrzymani w Raciborzu za nielegalny pobyt [WIDEO] Gruzini zatrzymani w Raciborzu za nielegalny pobyt [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176605946620251218-1-1-.jpg)





















![STÓŁ - teatralna niedziela na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] STÓŁ - teatralna niedziela na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769017317zrzut-ekranu-2026-01-21-o-18-35-39-.png)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany