Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności30 stycznia 202412:11

Nowe granice okręgów wyborczych w Raciborzu

Nowe granice okręgów wyborczych w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W związku ze spadkiem liczby mieszkańców w Raciborzu wybierzemy w kwietniu nie 23 jak dotąd, lecz 21 radnych. Rada Powiatu również zostanie zmniejszona z 23 do 21 radnych.

W Dzienniku Ustaw ukazało się w poniedziałek wieczorem rozporządzenie prezesa Rady Ministrów w sprawie zarządzenia wyborów samorządowych na niedzielę 7 kwietnia. Listy kandydatów na radnych będą mogły być zgłaszane do 4 marca, a kandydaci na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast do 14 marca.

Okręgi wyborcze w Raciborzu Okręg nr 1 - 7 radnych

Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Agaty, Agnieszki, Aleksandra Fredry, Alojzego Nowary, Alojzego Segeta, Antoniego Kapuścika, Arki Bożka, Armii Krajowej, Babicka, Bankowa, Basztowa, Bielska, Boczna, Bosacka, Browarna, Brzozowa, Cecylii, Cegielniana, Ciechowicka, Cygarowa, Cypriana Kamila Norwida, Cyryla Ratajskiego, Czekoladowa, Dębniki, Długa, Doktora Juliusza Rogera, Drewniana, Elizy Orzeszkowej, Elżbiety, Franciszka Goduli, Franciszka Grzonki, Franciszka Siwonia, Fryderyka Chopina, Gamowska, Gdyńska, Gimnazjalna, Gliwicka, Głubczycka, Gospodarcza, Górnośląska, Grabowa, Grobla, Gustawa Morcinka, Henryka Jordana, Hetmańska, Huzarska, Ignacego Fojcika, Jabłoniowa, Jana, Jana Karola Maćkowskiego, Jana Wyglendy, Józefa Rymera, Juliana Ordona, Juliusza Ligonia, Karola, Kasztanowa, Katarzyny, Kazimierza Malczewskiego, Klasztorna, Klonowa, Kombatantów, Komunalna, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosynierów, Kościelna, Kowalska, Kozielska, Króla Bolesława Chrobrego, Króla Kazimierza Wielkiego, Króla Stefana Batorego, Króla Władysława Łokietka, Królewska, Królowej Jadwigi, ks. Józefa Londzina, Książęca, Kwiatowa, Lecznicza, Leopolda Staffa, Letnia, Lotnicza, Mariańska 1 - 47D (nieparzyste), Mariańska 2 - 78 (parzyste), Marii Rodziewiczówny, Markowickie Tarasy, Mikołaja, Mikołaja Kopernika, Miodowa, Młyńska, Morawska, Nad Koleją, Nowa, Nowomiejska, Odrodzenia, Odrzańska, Olimpijczyka, Opolska, Ostrógska, Owocowa, Pionierów, Piotrowska, Piwna, Plac Dominikański, Plac Dworcowy, Plac Jana Długosza, Plac Księżnej Ofki Piastówny, Plac Mostowy, Plac Stefana Okrzei, Plac Targowy, Plac Wolności, Plac Zofii Nałkowskiej, Plebiscytowa, Pocztowa, Podmiejska, Podwale, Pogodna, Porzeczkowa, Powstańców Śląskich, Przejazdowa, Rolna, Różana, Rudnicka, Rudzka, Rybna, Rynek, Rzeczna, Rzemieślnicza, Rzeźnicza, Słoneczny Stok, Solna, Spółdzielcza, Starowiejska 1 - 67 (nieparzyste), Starowiejska 2 - 44 (parzyste), Stefanii Sempołowskiej, Szewska, Śląska, Środkowa, Tęczowa, Toruńska, Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, Walentego Zająca, Warzywna, Węglowa, Wita Stwosza, Władysława Reymonta, Wodna, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego, Wrzosowa, Wybrzeżna, Zamkowa, Zborowa, Żurawia

Okręg nr 2 - 7 radnych

Akacjowa, Akademicka, Arcybiskupa Józefa Gawliny, Barbary, Bartka Lasoty, Bartosza Głowackiego, Bitwy Olzańskiej, Bogumińska, Bojanowska, Bolesława Prusa, Brzeska, Bydgoska, Cieszyńska, Czynu Społecznego, Dębiczna, Dobra, Doktora Józefa Rostka, Działdowska, Emanuela Smołki, Emilii Plater, Fabryczna, Filmowa, Fiołkowa, Floriana, Gajowa, Generała Józefa Bema, Gliniana, Gnieźnieńska, Graniczna, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Handlowa, Henryka Sienkiewicza, Hulczyńska, Jagielnia, Jagodowa, Jakuba Mandrysza, Jana Badury, Jana Kilińskiego, Jana Kochanowskiego, Jana Matejki, Janusza Korczaka, Jasna, Jaśminowa, Jeziorowa, Josepha von Eichendorffa, Józefa Chudoby, Kanałowa, Kapitana Serafina Myśliwca, Karola Szymanowskiego, Karola Tomali, Kaspra Adamczyka, Kobylska, Kolejowa, Kornela Makuszyńskiego, Kosmonautów, Kręta, Króla Jana III Sobieskiego, Krótka, ks. Piotra Skargi, ks. Stanisława Staszica, Księcia Henryka Pobożnego, Księcia Leszka Raciborskiego, Księcia Przemysława, Księżycowa, Lekarska, Leona Czogały, Leśna, Lipowa, Ludwika, Ludwika Waryńskiego, Lunonautów, Lwowska, Łąkowa, Łużycka, 1 Maja, Malinowa, Marcina Kopca, Marii Konopnickiej, Marii Skłodowskiej-Curie, Markowicka, Marty, Michała Drzymały, Miechowska, Mieszka I Raciborskiego, Mikołowska, Myśliwska, Nad Potokiem, Na Wzgórzu, Nieboczowska, Odpoczynkowa, Ogrodowa, Olchowa, Oliwkowa, Olszynkowa, Opawska 1 - 87, Parkowa, Pawła, Piaskowa, Piastowska, Plac Konstytucji 3 Maja, Plac Króla Władysława Jagiełły, Plac ks. Franciszka Melzera, Pod Lasem, Pod Lipami, Pod Widokiem, Pogrzebieńska, Pogwizdowska, Pomnikowa, Poprzeczna, Poziomkowa, Poznańska, Promenada, Rybnicka, Sadowa, Sejmowa, Słoneczna, Sosienkowa, Sosnowiecka, Spokojna, Społeczna, Srebrna, Stalowa, Stanisława Moniuszki, Stawowa, Stefana Drzewieckiego, Strażacka, Studzienna, Sudecka, Szkolna, Śliska, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Tarnowska, Topolowa, Torowa, Transportowa, Tulipanowa, Tunelowa, Urbana, Walentego Ciemięgi, Wandy, Wawrzyńca, Wąska, Wiatrakowa, Widokowa, Wileńska, Willowa, Wiosenna, Wiśniowa, Władysława Broniewskiego, Wojnowicka, Wschodnia, Wygonowa, Wysoka, Za Dębiczem, Zaciszna, Zakładowa, Zielona, Złota, Źródlana, Żwirki i Wigury

Okręg nr 3 - 7 radnych

Aleja Ojca Johannesa Leppicha, Anny, Antoniego Pośpiecha, Bolesława Leśmiana, Bukowa, Bułgarska, Chłopska, Chorwacka, Chorzowska, Cmentarna, Czeska, Częstochowska, Dolna, Dworska, Folwarczna, Francuska, Gdańska, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Górna, Grecka, Gruntowa, Hetmana Jana Karola Chodkiewicza, Hetmana Jana Zamoyskiego, Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Hetmana Stefana Czarnieckiego, Hugo Kołłątaja, Jana Kasprowicza, Jana Pawła II, Józefa Chełmońskiego, Józefa Lompy, Juliana Tuwima, Juliusza Kossaka, Juliusza Słowackiego, Kamienna, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Karola Miarki, Katowicka, Kazimierza Wierzyńskiego, Kolonialna, Koszalińska, ks. Prałata Bernarda Gadego, Litewska, Mała, Mariańska 49 - 107 (nieparzyste), Mariańska 80 - 168 (parzyste), Mysłowicka, Norberta Bończyka, Nowy Zamek, Ocicka , Opawska od 88 do końca, Osiedleńcza, Pastora Franciszka Michejdy, Pawła Stalmacha, Plac Bohaterów Westerplatte, Polna, Pracy, Pszczyńska, Radosna, Senatorska, Słowacka, Stanisława Wyspiańskiego, Starowiejska 46 - 152 (parzyste), Starowiejska 69 - 171 (nieparzyste), Stefana Żeromskiego, Szczecińska, Szczęśliwa, Szwajcarska, Wałbrzyska, Warszawska, Wczasowa, Wesoła, Węgierska, Wiejska, Wiktora Różyckiego, Winna, Włoska, Wrocławska, Zakopiańska, Zbożowa, Żorska, Żwirowa

Obwody do głosowania nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Kapitana Serafina Myśliwca 16, 47-400 Racibórz

ULICE: Akacjowa, Arcybiskupa Józefa Gawliny, Bitwy Olzańskiej, Brzeska od 4 do końca, Dębiczna, Fiołkowa, Gajowa, Gliniana, Handlowa, Jagielnia, Jagodowa, Jakuba Mandrysza, Jaśminowa, Kapitana Serafina Myśliwca, Kobylska, Malinowa, Nad Potokiem, Na Wzgórzu, Nieboczowska, Olchowa, Oliwkowa, Olszynkowa, Pod Lasem, Pod Lipami, Pod Widokiem, Pogrzebieńska, Pogwizdowska, Poziomkowa, Rybnicka od 101 do końca, Sadowa, Sosienkowa, Stawowa, Strażacka, Świerkowa, Torowa, Tulipanowa, Wąska, Wiatrakowa, Widokowa, Wiśniowa, Wygonowa, Wysoka, Za Dębiczem, Zakładowa

nr 2 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2, ul. Juliana Tuwima 1, 47-400 Racibórz

ULICE: Bolesława Leśmiana, Bułgarska, Chorwacka, Czeska, Dolna, Folwarczna, Francuska, Gdańska, Górna od 86 do końca, Grecka, Gruntowa, Hugo Kołłątaja, Juliana Tuwima, Kolonialna, Koszalińska, ks. Prałata Bernarda Gadego, Litewska, Mała, Nowy Zamek, Ocicka 116 - 177, Opawska od 206 do końca, Osiedleńcza, Senatorska, Słowacka, Szczecińska, Szwajcarska, Wałbrzyska, Wesoła, Węgierska, Wiejska, Włoska, Wrocławska, Zakopiańska, Zbożowa

nr 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 4, ul. Bojanowska 5, 47-400 Racibórz

ULICE: Barbary, Bogumińska, Bojanowska, Floriana, Hulczyńska 1 - 95 (nieparzyste), Hulczyńska 2 - 74 (parzyste), Jasna, Karola Szymanowskiego, Kręta, Króla Jana III Sobieskiego, Krótka, Księcia Henryka Pobożnego, Marcina Kopca, Myśliwska, Pawła, Plac ks. Franciszka Melzera, Sosnowiecka, Stanisława Moniuszki, Studzienna, Tunelowa, Urbana, Wawrzyńca, Wschodnia

nr 4 Remiza OSP, ul. Podmiejska 38, 47-400 Racibórz

ULICE: Boczna, Cyryla Ratajskiego, Górnośląska, Kwiatowa, Miodowa, Owocowa, Podmiejska, Porzeczkowa, Rudnicka, Stefanii Sempołowskiej, Warzywna, Wybrzeżna

nr 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1, ul. Henryka Jordana 6, 47-400 Racibórz

Adama Asnyka, Arki Bożka, Babicka, Ciechowicka, Cypriana Kamila Norwida, Dębniki, Gliwicka, Grabowa, Grobla, Henryka Jordana, Hetmańska, Jabłoniowa, Juliana Ordona, Kasztanowa, Klonowa, Kombatantów, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kosynierów, Króla Bolesława Chrobrego, Króla Kazimierza Wielkiego, Króla Władysława Łokietka, Królowej Jadwigi, Leopolda Staffa, Letnia, Markowickie Tarasy, Odrodzenia, Olimpijczyka, Pionierów, Plebiscytowa, Pogodna, Powstańców Śląskich, Słoneczny Stok, Tęczowa, Wita Stwosza, Wrzosowa, Żurawia

nr 6 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. ks. Stanisława Staszica 12, 47-400 Racibórz

ULICE: Jana Kochanowskiego, Jeziorowa, Josepha von Eichendorffa, Ludwika Waryńskiego, Łąkowa, 1 Maja, Opawska 1 - 87, Parkowa, Transportowa

nr 7 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3, 47-400 Racibórz

ULICE: Katowicka, Ocicka 1 - 27

nr 8 II Liceum Ogólnokształcące, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3, 47-400 Racibórz

ULICE: Bukowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Opawska 88 - 178, Polna, Radosna, Stefana Żeromskiego, Szczęśliwa, Warszawska, Wczasowa

nr 9 Przedszkole Nr 14, ul. Słoneczna 31, 47-400 Racibórz

ULICE: Bolesława Prusa, Dobra, Działdowska, Grunwaldzka, Gwiaździsta, Kosmonautów, Księżycowa, Lunonautów, Marii Skłodowskiej-Curie, Miechowska, Plac Konstytucji 3 Maja, Pomnikowa, Słoneczna, Społeczna, Stalowa, Willowa, Źródlana, Żwirki i Wigury

nr 10 Szkoła Podstawowa Nr 15, ul. Juliusza Słowackiego 48, 47-400 Racibórz

ULICE: Dworska, Juliusza Słowackiego, Mariańska 49 - 99 (nieparzyste), Mariańska 80 - 122 (parzyste)

nr 11 Szkoła Podstawowa Nr 15 - wejście boczne, do sali gimnastycznej, ul. Juliusza Słowackiego 48, 47-400 Racibórz

ULICE: Józefa Chełmońskiego, Juliusza Kossaka

nr 12 Szkoła Podstawowa Nr 18 - wejście boczne, ul. Ocicka 52, 47-400 Racibórz

ULICE: Hetmana Jana Karola Chodkiewicza, Hetmana Jana Zamoyskiego, Hetmana Stanisława Żółkiewskiego, Hetmana Stefana Czarnieckiego

nr 13 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. Żorska 2, 47-400 Racibórz

ULICE: Aleja Ojca Johannesa Leppicha, Chłopska, Chorzowska, Cmentarna, Górna 1 - 85, Jana Pawła II, Józefa Lompy, Pszczyńska, Żorska

nr 14 Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. Ocicka 52, 47-400 Racibórz

ULICE: Anny, Antoniego Pośpiecha, Częstochowska, Kamienna, Kazimierza Wierzyńskiego, Mariańska 101 - 107 (nieparzyste), Mariańska 124 - 168 (parzyste), Mysłowicka, Ocicka 28 - 101, Starowiejska 46 - 152 (parzyste), Starowiejska 69 - 171 (nieparzyste), Żwirowa

nr 15 Szkoła Podstawowa Nr 13, ul. ks. Stanisława Staszica 12, 47-400 Racibórz

ULICE: Bartosza Głowackiego, Doktora Józefa Rostka, Generała Józefa Bema, Henryka Sienkiewicza, Kolejowa, ks. Stanisława Staszica, Marty, Michała Drzymały, Plac Króla Władysława Jagiełły, Sejmowa, Tadeusza Kościuszki, Wandy

nr 16 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Jana Kasprowicza 4, 47-400 Racibórz

ULICE: Generała Jarosława Dąbrowskiego, Jana Kasprowicza, Karola Miarki, Norberta Bończyka, Pastora Franciszka Michejdy, Pawła Stalmacha, Plac Bohaterów Westerplatte, Pracy, Stanisława Wyspiańskiego, Wiktora Różyckiego, Winna

nr 17 Szkoła Podstawowa Nr 4, ul. Jana Kasprowicza 4, 47-400 Racibórz

ULICE: Bankowa, Basztowa, Browarna, Drewniana, Klasztorna, Lecznicza, Nowa, Plac Wolności, Różana, Solna, Wojska Polskiego

nr 18 Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Gimnazjalna 3, 47-400 Racibórz

ULICE: Adama Mickiewicza, Czekoladowa, Długa, Fryderyka Chopina, Gimnazjalna, Kowalska, Króla Stefana Batorego, Młyńska, Nowomiejska, Odrzańska, Piwna, Plac Dominikański, Plac Dworcowy, Plac Jana Długosza, Plac Księżnej Ofki Piastówny, Plac Mostowy, Plac Targowy, Pocztowa, Podwale, Rybna, Rynek, Rzeźnicza, Szewska, Środkowa, Węglowa, Władysława Reymonta, Zborowa

nr 19 Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego, ul. Kozielska 19, 47-400 Racibórz

ULICE: Cegielniana, Gamowska, Gdyńska, Głubczycka, Ignacego Fojcika, Juliusza Ligonia, Kościelna, Kozielska, ks. Józefa Londzina, Mariańska 1 - 47D (nieparzyste), Mariańska 2 - 78 (parzyste), Mikołaja, Mikołaja Kopernika, Piotrowska, Rolna, Rzeczna, Spółdzielcza, Starowiejska 1 - 67 (nieparzyste), Starowiejska 2 - 44 (parzyste), Śląska, Toruńska, Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”, Wodna

nr 20 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1, ul. Wileńska 6, 47-400 Racibórz

ULICE: Akademicka, Filmowa, Jana Kilińskiego, Jana Matejki, Lipowa, Ludwika, Lwowska, Marii Konopnickiej, Odpoczynkowa, Ogrodowa, Wileńska

nr 21 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Elżbiety 14, 47-400 Racibórz

ULICE: Agaty, Agnieszki, Alojzego Nowary, Alojzego Segeta, Antoniego Kapuścika, Armii Krajowej, Brzozowa, Cecylii, Doktora Juliusza Rogera, Franciszka Goduli, Gospodarcza, Gustawa Morcinka, Huzarska, Jana Karola Maćkowskiego, Jana Wyglendy, Józefa Rymera, Kazimierza Malczewskiego, Komunalna, Książęca, Marii Rodziewiczówny, Przejazdowa, Rudzka, Rzemieślnicza, Walentego Zająca, Wojciecha Korfantego

nr 22 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3, ul. Sudecka 2, 47-400 Racibórz

ULICE: Bartka Lasoty, Brzeska 1 - 3G, Bydgoska, Cieszyńska, Emanuela Smołki, Emilii Plater, Fabryczna, Gnieźnieńska, Graniczna, Jana Badury, Józefa Chudoby, Kanałowa, Karola Tomali, Kaspra Adamczyka, Księcia Leszka Raciborskiego, Księcia Przemysława, Lekarska, Leona Czogały, Leśna, Łużycka, Markowicka, Mieszka I Raciborskiego, Mikołowska, Piaskowa, Piastowska, Poprzeczna, Poznańska, Promenada, Rybnicka 1 - 100, Srebrna, Stefana Drzewieckiego, Sudecka, Szkolna, Śliska, Tarnowska, Walentego Ciemięgi, Zaciszna, Zielona, Złota

nr 23 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Elżbiety 14, 47-400 Racibórz

ULICE: Bielska, Bosacka, Cygarowa, Elżbiety, Jana, Karola, Katarzyny, Królewska

nr 24 Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Cecylii 30, 47-400 Racibórz

ULICE: Elizy Orzeszkowej, Franciszka Grzonki, Franciszka Siwonia, Lotnicza, Morawska, Nad Koleją, Opolska, Ostrógska, Plac Stefana Okrzei, Plac Zofii Nałkowskiej, Zamkowa

nr 25 Katolicka Niepubliczna Szkoła Podstawowa, ul. Kornela Makuszyńskiego 1, 47-400 Racibórz

Czynu Społecznego, Hulczyńska od 76 do końca (parzyste), Hulczyńska od 97 do końca (nieparzyste), Janusza Korczaka, Kornela Makuszyńskiego, ks. Piotra Skargi, Spokojna, Topolowa, Wiosenna, Władysława Broniewskiego, Wojnowicka

Autor: red., redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 lutego 202416:16

Raciborski XII Bieg Twardziela na bis!

Raciborski XII Bieg Twardziela na bis! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Impreza zgromadziła dziś, 25.02., na starcie w Arboretum Bramy Morawskiej ponad sto biegaczek i biegaczy z całej Polski, a nawet Czech. W galerii zdjęcia Jana Ptaka. Organizatorem był Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Jan Ptak
Reklama
Aktualności26 lutego 202410:30

Apel do dwóch mieszkańców Brzezia

Apel do dwóch mieszkańców Brzezia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
materiał nadesłany
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport24 lutego 202415:50

Radliński mur za twardy dla siatkarzy z Raciborza

Radliński mur za twardy dla siatkarzy z Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W piątek, 23.02., w Radlinie rozegrano kolejne spotkanie I ligi siatkówki mężczyzn. Naprzeciw siebie stanęły ekipy SK Górnik Radlin i KS Racibórz. Spotkanie, choć można je potraktować jako derbowe, było starciem z kategorii bez historii.

opr. (greh), fot. FB/SK Górnik Radlin
Reklama
Aktualności26 lutego 202409:26

Płonące śmietniki na terenie Raciborza

Płonące śmietniki na terenie Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/arch. portalu
Aktualności26 lutego 202409:56

Zalana piwnica przy Mysłowickiej

Zalana piwnica przy Mysłowickiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Grupa Racibórz 112
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport25 lutego 202420:39

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Sport25 lutego 202423:05

RKK AZS Racibórz odpadł z walki o półfinał II ligi [FOTO i WIDEO]

RKK AZS Racibórz odpadł z walki o półfinał II ligi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W niedzielne popołudnie w hali OSiR Racibórz rozgrywano mecz II ligi kobiet. Naprzeciw siebie stanęły ekipy RKK AZS Racibórz oraz MUKS Chrobry Basket Głuchołazy. W całym spotkaniu nie brakowało niczego, no, może poza dobrym rezultatem dla gospodyń.

(greh)
Reklama
Aktualności26 lutego 202409:45

Seria wyjazdów do fałszywych alarmów

Seria wyjazdów do fałszywych alarmów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. arch. portalu
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 23.02.2024
23 lutego 202409:04

Nasz Racibórz 23.02.2024

Nasz Racibórz 16.02.2024
15 lutego 202423:16

Nasz Racibórz 16.02.2024

Nasz Racibórz 09.02.2024
9 lutego 202409:27

Nasz Racibórz 09.02.2024

Nasz Racibórz 02.02.2024
2 lutego 202410:02

Nasz Racibórz 02.02.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.