Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności2 maja 202310:06

Czołowe zderzenie volkswagenów. Sprawca był pijany [FOTO]

Czołowe zderzenie volkswagenów. Sprawca był pijany [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

Do zdarzenia doszło w sobotę w Bierawie na Opolszczyźnie, a sprawcą okazuje się mieszkaniec powiatu raciborskiego.

Służby powiadomiono o zdarzeniu w sobotę przed godziną 13. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 23-letni mężczyzna, kierujący srebrnym volkswagenem, zjechał na przeciwległy pas jezdni i doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym samochodem, którym podróżował 25-letni mężczyzna oraz 24-letnia kobieta.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało u 23-latka z powiatu raciborskiego blisko promil alkoholu. Razem z pasażerką z czerwonego vw został zabrany do szpitala. 25-latek nie potrzebował pomocy medycznej.

Autor: fot. KPP Kędzierzyn-Koźle, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności3 lipca 202513:47

Gołębie na cenzurowanym. Mieszkańcy rynku oczekują działań, prezydent stawia na edukację

Gołębie na cenzurowanym. Mieszkańcy rynku oczekują działań, prezydent stawia na edukację - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
8
Racibórz:

Presja ze strony mieszkańców raciborskiego rynku w sprawie rosnącej populacji gołębi narasta. Z każdym miesiącem przybywa ptaków, a wraz z nimi – problemów związanych z zanieczyszczeniem przestrzeni publicznej. Prezydent Jacek Wojciechowicz zapowiada interwencję, jednak w pierwszej kolejności stawia na działania informacyjne.

red., fot. arch. Qbik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.