Zamek zaprasza na koncert operetkowy z nutką humoru

Kolejna gratka dla raciborskich melomanów już w piątek, 27 stycznia o godz. 18:00, na Zamku Piastowskim w Raciborzu. W karnawałowym koncercie operetkowym z nutką humoru, w Domu Książęcym zaprezentują się znani i lubiani artyści scen poznańskich.
Całość opatrzy odpowiednim słowem i dowcipem nieoceniony konferansjer - tenor Bartosz Kuczyk. Bilety już w sprzedaży w cenie 25,00 zł/szt. w Punkcie Informacji Turystycznej przy ul. Zamkowej 2. Organizatorami koncertu są: Powiat Raciborski i Zamek Piastowski w Raciborzu.
Oprócz tenora Bartosza Kuczyka przed publicznością zaprezentują się: Agnieszka Wawrzyniak, Anna Michalak oraz Wiesław Paprzycki. Widzom oprócz muzycznej uczty zaserwowana będzie duża dawka dobrego humoru za pomocą wielu komediowych scenek, monologów i żartu słownego. Jedno jest pewne, obok tej propozycji nie da się przejść obojętnie.





![Komentarz do artykułu Pustoszejący dworzec, odpływ pasażerów i nowe obietnice. Co czeka kolej w Raciborzu? [LIST DO REDAKCJI] Komentarz do artykułu Pustoszejący dworzec, odpływ pasażerów i nowe obietnice. Co czeka kolej w Raciborzu? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785999993po-otwarciu-dw-rac-.jpg)














![Msza święta polowa i koncert w Arboretum Bramy Morawskiej [ZAPOWIEDŹ] Msza święta polowa i koncert w Arboretum Bramy Morawskiej [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1755272525dsc-3809-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany