Daj nam znać jeżeli uważasz że komentarz powinien zostać usuniętyTreść zgłaszanego komentarza:Dziękujemy Panie Prezydencie Dariuszu. Z perspektywy czasu widać kto miał rację a z drugiej strony małostkowość "hamulcowych" w ówczesnej Radzie miasta. Ciekawe ile okazji następca Rumcajsa będzie miał możliwośći grzania się przy "ognisku" starań poprzednika. Tak jak Pana następca. Racibórz DZIĘKUJE. Dobry Pan Bóg doceni, ludzie zapamiętają. Pozostało (250) znaków do wykorzystaniaWyślijAby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek