Daj nam znać jeżeli uważasz że komentarz powinien zostać usuniętyTreść zgłaszanego komentarza:Potrzebne są parkingi za darmo, rozmieszczone po całym mieście, a nie instalacja nawadniająca trawniki za 10 baniek. To nie kurort Hurgada w Egipcie tylko bardzo zadłużony Racibórz. A odsetki od długu niedługo wyprzedzą budżet (pan Prezydent zapewne znowu wyemigruje wtedy do stolicy).Pozostało (250) znaków do wykorzystaniaWyślijAby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek