Daj nam znać jeżeli uważasz że komentarz powinien zostać usuniętyTreść zgłaszanego komentarza:Tak, tylko tam autobusy kursują co 10-15 min na jednej linii w godzinach szczytu a linii na przystanku jest pięć. A w Raciborzu jena linia co godzinę. Dewastatorzy będą mieli większą satysfakcję. Pieniądze przydałyby się na chodniki.Pozostało (250) znaków do wykorzystaniaWyślijAby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę