Reklama

Zgłoś do moderacji

Daj nam znać jeżeli uważasz że komentarz powinien zostać usunięty
Treść zgłaszanego komentarza:

Ta inwestycja jest w Raciborzu nie potrzebna, jeżeli już to miast miało odkupić tereny po byłej gorzelni i warsztatach PKS sprzedane za czasów Balcerowicza i tam zrobić zwykłe parkingi nie płatne. Wreszcie by było coś dla mieszkańców Raciborza i okolic !!! Myślenie nie boli " PANOWIE i PANIE ". Na mieście mówią, że ktoś już dostał w łapę za postawienie tego budynku.

Pozostało (250) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.