Daj nam znać jeżeli uważasz że komentarz powinien zostać usuniętyTreść zgłaszanego komentarza:Ta inwestycja jest w Raciborzu nie potrzebna, jeżeli już to miast miało odkupić tereny po byłej gorzelni i warsztatach PKS sprzedane za czasów Balcerowicza i tam zrobić zwykłe parkingi nie płatne. Wreszcie by było coś dla mieszkańców Raciborza i okolic !!! Myślenie nie boli " PANOWIE i PANIE ". Na mieście mówią, że ktoś już dostał w łapę za postawienie tego budynku. Pozostało (250) znaków do wykorzystaniaWyślijAby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek