Daj nam znać jeżeli uważasz że komentarz powinien zostać usuniętyTreść zgłaszanego komentarza:A może by tak pilnować ruchu na rondzie na rybnickiej bo kierowcy nie znają się na znakach i jadąc Piaskową lewym pasem to później na rondzie myślą że mogą objechać i kontynuować w stronę Rybnika. Przez co blokują ruch na rondzie. Może pomyłka a może czyste cwaniactwo do ukarania mandatem. Pozostało (250) znaków do wykorzystaniaWyślijAby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko