Daj nam znać jeżeli uważasz że komentarz powinien zostać usuniętyTreść zgłaszanego komentarza:Liczy się na podstawie liczby osób bezrobotnych, a nie procentów. Zestaw liczbę osób bezrobotnych z tego roku z liczbą osób z ubiegłego i będziesz wiedział ile to procentowo więcej/mniej. Liczba osób do liczby osób. Woś może mieć rację. Rządy koalicji to jedna wielka propaganda, kolesiostwo, afery i zwijanie. Nic swojego nie mają. Kończą po poprzednikach to co było zaczęte, niczego swojego noe zaczynając, a kasa już wydrenowana noe wiadomo na co. Obecna afera w stolicy to klasyka tej ekipy. Podwójne standardy, kolesiostwo, brak winnych i wciskanie wszystkim ciemnoty. U nas nie lepiej. Region stoi. Brak inwestycji straregicznych. Brak środków zewnętrznych na duże projekty. Nic sensownego się nie dzieje. Jakaś kosmetyka rynku. To jest kpina. A czego to nie obiecywano ludziom. Jakich to znajomości nie mają i ile kasy to nie będzie. I co? I gówn....Pozostało (250) znaków do wykorzystaniaWyślijAby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko