Daj nam znać jeżeli uważasz że komentarz powinien zostać usuniętyTreść zgłaszanego komentarza:Tak patrząc całkiem fajnie zarabiają lekarze 1.6 mln na rok.... A jak w Raciborzu są też rekordziści... Kilka etatów na dzień 311 godzin na miesiąc !!! Tak zapracowani są a na SOR ścisk i pisk.... Możesz iść zawsze prywatnie w szpitalu i na sprzęcie państwowym... To po co placić te składki po co ???Pozostało (250) znaków do wykorzystaniaWyślijAby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę