Reklama

Zgłoś do moderacji

Daj nam znać jeżeli uważasz że komentarz powinien zostać usunięty
Treść zgłaszanego komentarza:

Ja, ty, my wszyscy mamy płacić za energię i nie ważne czy jest ona jest z węgla , wody czy powietrza. Rządy się zmieniają ale wszyscy na całym świecie kroją nas z kasy za prąd. Gdyby nas zwykłych ludzi szanowali Tramp, Putin , Makron itp. to by pozwolili aby samochody miały panele fotowoltaiczne - jedzie ładuje się , stoi ładuje się, stoi pod domem, naładował się oddaje energię do domu. Wszystko w temacie :)

Pozostało (250) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.