Daj nam znać jeżeli uważasz że komentarz powinien zostać usuniętyTreść zgłaszanego komentarza:Ja, ty, my wszyscy mamy płacić za energię i nie ważne czy jest ona jest z węgla , wody czy powietrza. Rządy się zmieniają ale wszyscy na całym świecie kroją nas z kasy za prąd. Gdyby nas zwykłych ludzi szanowali Tramp, Putin , Makron itp. to by pozwolili aby samochody miały panele fotowoltaiczne - jedzie ładuje się , stoi ładuje się, stoi pod domem, naładował się oddaje energię do domu. Wszystko w temacie :)Pozostało (250) znaków do wykorzystaniaWyślijAby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę