Nasz Racibórz - Raciborski Portal Informacyjny i bezpłatny tygodnik drukowany. Wiadomości z Raciborza, aktualności, telewizja regionalna, ogłoszenia, baza firm, kultura, sport, biznes, zdrowie, noworodki i nieruchomości.

Dzisiaj jest: piątek, 18 stycznia 2019 r.Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty i Piotra
Sport
Region:
Sport » 07 stycznia 2019, godz. 11:42 » oprac. (greh), fot. LKS Tworków » komentarzy: 0

Silni przeciwnicy w Bohuminie, czyli Turniej Noworoczny LKS Tworków

Silni przeciwnicy w Bohuminie, czyli Turniej Noworoczny LKS Tworków - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Zagranica:

Wczoraj w hali sportowej w czeskim Bohuminie odbył się turniej noworoczny dla piłkarzy z rocznika 2008/9. Turniej zorganizowany został przez Ludowy Klub Sportowy z Tworkowa, a na jego starcie pojawiły się naprawdę dobre zespoły nie tylko z regionu, ale także z innych województw oraz z zagranicy.

Więcej »
Jedenaście medali zawodników Sparty Gold Team na pierwszych zawodach w 2019 roku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Sport » 07 stycznia 2019, godz. 09:19 » Sparta Gold Team Kuźnia Raciborska » komentarzy: 0

Jedenaście medali zawodników Sparty Gold Team na pierwszych zawodach w 2019 roku

Kuźnia Raciborska:

5 stycznia najmłodsi zawodnicy kuźniańskiej Sparty Gold Team po raz pierwszy w 2019 roku walczyli w Ogólnopolskiej Lidze Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu Sportowym.

Więcej »
Sport » 06 stycznia 2019, godz. 22:14 » (greh) » komentarzy: 0

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Gładka wygrana siatkarek GS UKS Krzanowice w Pszczynie. Gracze AZS Rafako Racibórz bez punktów w starciu z zespołem Winnera Czechowice-Dziedzice. Ciekawie w IX kolejce JP Telebim RLPS. W II lidze koszykówki kobiet bez zmian. RKK AZS Racibórz znów przegrał. Wiele emocji i bramek czekało na kibiców w czasie kolejnego weekendu Halowej Ligi Piłki Nożnej. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami weekendowych zmagań sportowych.

Więcej »
Reklama
Reklama
Sport » 06 stycznia 2019, godz. 21:53 » (greh) » komentarzy: 0

HLPN: Kanonada w starciu Młodych Wilków z Saferem

HLPN: Kanonada w starciu Młodych Wilków z Saferem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Kibice, którzy postanowili obejrzeć niedzielne mecze Halowej Ligi Piłki Nożnej nie mogli narzekać na nudę. Szczególnie w meczu III ligi pomiędzy Młodymi Wilkami i Saferem. Choć początkowo wydawało się, że ekipa gości spokojnie ten mecz wygra, gdyż po kilku minutach prowadziła już 0:4, to gracze Młodych Wilków, pokazali charakter i pokazali, jak należy gonić wynik. Niestety, ich upór i poświęcenie poszedł na marne, gdyż mecz ten przegrali wynikiem... 10:11. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Więcej »
Sport » 06 stycznia 2019, godz. 21:43 » fot. Katarzyna Kubik » komentarzy: 0

RLPS: Ciekawy pojedynek okazał się niewypałem. Walkower dla Leśnej Perły

RLPS: Ciekawy pojedynek okazał się niewypałem. Walkower dla Leśnej Perły - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

W rozegranych dziś meczach IX kolejki Raciborskiej Ligi Piłki Siatkowej emocji nie brakowało. Rozegrano ciekawe pojedynki, w których żadna z ekip nie odpuszczała. Wiele można było oczekiwać po starciu Leśnej Perły z Enter El-Bis Instal-Mag. Niestety, zespół Entera zawiódł na całej linii wystawiając nieuprawnionego zawodnika. Spotkanie to zostało wobec tego zweryfikowane jako walkower 3:0 dla Leśnej Perły. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami IX kolejki oraz obejrzenia galerii zdjęć.

Więcej »
Sport » 06 stycznia 2019, godz. 12:09 » red. » komentarzy: 0

Paweł Pac z Brzegu wygrał dziś V Bieg Nadodrzański w Raciborzu FOTO i WIDEO

Paweł Pac z Brzegu wygrał dziś V Bieg Nadodrzański w Raciborzu FOTO i WIDEO - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Na starcie imprezy na przystani nadodrzańskiej stanęło około 350 zawodników. Pac potrzebował na pokonanie 10 km trasy (5 pętli po parku Zamkowym) 36.29 min. Drugi był Robert Antczak z Raciborza (37.24), a trzecu Tomasz Olaniszyn, również z Raciborza (37.26). Najlepsza wśród kobiet była 17. na mecie Patrycja Rębisz (41.16). [tutaj] pełne wyniki.

Więcej »
Sport » 05 stycznia 2019, godz. 22:20 » Katarzyna Kubik » komentarzy: 0

Sobota w HLPN. Prawie pięćdziesiąt goli w lidze futsalu

Sobota w HLPN. Prawie pięćdziesiąt goli w lidze futsalu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

W sobotnie popołudnie rozegrano kolejne mecze IX weekendu Halowej Ligi Piłki Nożnej. Kibice, którzy wybrali się do Areny Rafako nie mogli narzekać na brak emocji i bramek. W każdym z meczów padło ich minimum sześć. W pięciu rozegranych spotkaniach padło dziś czterdzieści sześć bramek. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Więcej »
Sport » 05 stycznia 2019, godz. 22:08 » red. » komentarzy: 0

Justyna Święty-Ersetic czwarta w 84. edycji Plebiscytu Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2018

Justyna Święty-Ersetic czwarta w 84. edycji Plebiscytu Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski 2018 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

1. Bartosz Kurek (jego menedżerem jest raciborzanin Jakub Michalak), 2. Kamil Stoch, 3. Michał Kubiak 4. Justyna Święty-Ersetic - to czwórka najlepszych sportowców Polski w 2018 r. Raciborzanka odebrała czempiona na trwającej Gali Sportu.

Więcej »
Sport » 04 stycznia 2019, godz. 22:20 » Katarzyna Kubik » komentarzy: 0

HLPN: Kosmo-Car i Marek&Dariusz Metallbau pokonują rywali w piątkowych pojedynkach

HLPN: Kosmo-Car i Marek&Dariusz Metallbau pokonują rywali w piątkowych pojedynkach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

W piątkowy wieczór na parkiet Areny Rafako wybiegli piłkarze halowi rywalizujący w Halowej Lidze Piłki Nożnej. Rozegrano dwa spotkania, jedno ligi trzeciej i jedno ligi pierwszej. W meczu najniższego szczebla rozgrywek ligi futsalu Kosmo-Car nie miał większych problemów z pokonaniem zespołu Palbudu. Po czterdziestu minutach rywalizacji mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Kosmo-Car. W drugim pojedynku ekipa Marek & Dariusz Metallbau GmbH podejmowała Cukiernię Gianni. Jak na pierwszą ligę przystało emocji nie brakowało. Nie brakowało także goli. Padło ich w tym meczu pięć, a spotkanie zakończyło się wygraną zespołu Marek & Dariusz Metallbau. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Więcej »
Reklama
Reklama
Sport » 02 stycznia 2019, godz. 13:12 » ZSOMS » komentarzy: 0

Raciborski ZSOMS podsumował miniony rok

Raciborski ZSOMS podsumował miniony rok - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

W 2018 roku uczniowie i absolwenci ZSOMS w Raciborzu zdobywali medale Mistrzostw Świata i Europy, wielokrotnie stawali na podium Mistrzostw Polski. Wygrywali rywalizację drużynową oraz indywidualną. Zdobywali wyróżnienia, realizując swoje pasje, nie tylko te sportowe. Uczniom i absolwentom dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i dostarczanie sportowych emocji; nauczycielom i trenerom za zaangażowanie w przygotowanie młodzieży, a rodzicom za owocną współpracę. 

Więcej »
Sport » 02 stycznia 2019, godz. 10:33 » UM Racibórz » komentarzy: 0

Konkurs z zakresu działalności sportowej ogłoszony

Konkurs z zakresu działalności sportowej ogłoszony - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Racibórz od dawna sportem stoi. Olimpijskie złoto Ryszarda Wolnego, piękne sukcesy naszej wspaniałej Justyny Święty - Ersetic, futbolowe wyczyny Łukasza Monety to fantastyczne wizytówki naszego miasta. Warto rozwijać więc sport, który później rozsławia Racibórz w całej Polsce. Prezydent Miasta ogłosił właśnie konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu kultury fizycznej i turystyki. 

Więcej »
Sport » 01 stycznia 2019, godz. 15:14 » oprac. (greh) » komentarzy: 0

Raciborski Podokręg zaprasza na Konferencję Szkoleniową na Zamek Piastowski

Raciborski Podokręg zaprasza na Konferencję Szkoleniową na Zamek Piastowski - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Podokręg Racibórz Śląskiego Związku Piłki Nożnej, wraz z IKFiZ z raciborskiej PWSZ i Klubem Sportowym Unia Racibórz w dniu 19 stycznia 2019 roku (sobota) organizuje Konferencję Szkoleniową dla Trenerów, która odbędzie się na Zamku Piastowskim w Raciborzu.

Więcej »
Sport » 30 grudnia 2018, godz. 22:29 » Katarzyna Kubik » komentarzy: 0

Ostatnie halowe zmagania dla starego roku pożegnania

Ostatnie halowe zmagania dla starego roku pożegnania - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

Dziś w Arenie Rafako rozegrano ostatnie w tym roku mecze Halowej Ligi Piłki Nożnej. Na parkiecie mierzyły się zespoły ligi trzeciej i drugiej. Rozegrano także jedno spotkanie ligi pierwszej. Łącznie w pięciu meczach padło 56 goli. Były to ostatnie trafienia w roku 2018. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Więcej »
Reklama
16-letni zawodnik raciborskiej Unii z zaproszeniem na testy do Miedzi Legnica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Sport » 30 grudnia 2018, godz. 14:05 » red. » komentarzy: 0

16-letni zawodnik raciborskiej Unii z zaproszeniem na testy do Miedzi Legnica

Racibórz:

Bogusław Sobek, pochodzący z Kuźni Raciborskiej zawodnik Unii Racibórz znalazł się w kręgu zainteresowań beniaminka Lotto Ekstraklasy, Miedzi Legnica.

Więcej »
Sport » 30 grudnia 2018, godz. 13:52 » red. » komentarzy: 0

W marcu kolejna raciborska gala MMA

W marcu kolejna raciborska gala MMA - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
Racibórz:

9 Victory Fighting Championship League już 30 marca w Arenie Rafako. Organizatorzy nie podali jeszcze listy startowej ani cen biletów. Najprawdopodbniej do walki stanie Mariusz Magda z raciborskiego Łamatora.

Więcej »
Partnerzy portalu
 • Dentica 24
 • ostrog.net
 • Szpital Rejonowy w Raciborzu
 • Spółdzielnia Mieszkaniowa
 • Villa Rubinstein
 • Apteka w sieci
 • PGL DOM Sp. z o.o.
 • PWSZ w Raciborzu
 • Zajazd Biskupi
 • Kampka
 • Margomedia - studio graficzne, projektowanie stron internetowych, reklama, druk
 • Ciepły dom
 • USG Ostrowicz
Numery archiwalne
Pokaż listę wszystkich numerów »
Numer archiwalny Nasz Racibórz 3-2019-[517]
Nasz Racibórz 3-2019-[517]
dodano: 18.01.2019
Numer archiwalny Nasz Racibórz 02-2019-[516]
Nasz Racibórz 02-2019-[516]
dodano: 14.01.2019
Numer archiwalny Nasz Racibórz 1-2019-[515]
Nasz Racibórz 1-2019-[515]
dodano: 07.01.2019
Numer archiwalny Nasz Racibórz 51-2018-[514]
Nasz Racibórz 51-2018-[514]
dodano: 20.12.2018
Reklama
Dziś w Raciborzu
piątek | 18 stycznia 2019 | 15:23
-1.0°C
przelotne opady śniegu
wiatr słaby 4.1 m/s
z kierunku północnego
Ciśnienie:1016 hpa
Wilgotność:86%
Wschód słońca:07:37
Zachód słońca:16:18
sobota
19.01.2019
-1.8°C
-9.1°C
niedziela
20.01.2019
-1.9°C
-5.5°C
poniedziałek
21.01.2019
-5.7°C
-7.6°C
Partnerzy portalu
Najnowsze oferty
Zobacz wszystkie
Reklama
Raciborskie drogi do polskości
Reklama
Tygodnik Nasz Racibórz
największy regularny nakład w powiecie raciborskim.
Co piątek w ponad stu punktach i największych zakładach pracy 10-13 tysięcy egzemplarzy gazety!
Kliknij i Czytaj wydanie cyfrowe »
Reklama
Noworodki
Pokaż wszystkie »
 Jowita Kubiczek
09 stycznia 2019, godz. 19:27
Jowita Kubiczek
Rodzice Joanna i Adrian przywitali na świecie córeczkę. Jowita przyszła na świat 20 grudnia 2018. Waży 3360 gram i mierzy 54 cm.
zobacz więcej »
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Akronis | Aktualności | Biznes | Co to jest konto prenumeratora? | Drukarnia NaszRaciborz.pl | Ekologia | Felietony | Filmy | Baza firm | Foto na płótnie | Głubczyce | Gotowanie | Grud | Historia | Kącik dietetyka | Kontakt i reklama | Książki | Kultura i edukacja | Metamorfozy | Moda & uroda | Motoryzacja | Nabór do przedszkoli | Raciborski Rynek Nieruchomości | Noworodki | Raciborski Bazar | Ogłoszenia urzędowe | Patrol24 | PGL DOM | PK Racibórz | Polityka PRYWATNOŚCI oraz dot. plików cookies | PRD | Raciborska Telewizja Kablowa | Raciborskie drogi do polskości | Rafako | Regulamin | SM Nowoczesna | Sport | Strony Partnerskie | Styl życia | Szpital Rejonowy | Telegraf | Turystyka | Wiara | Zdrowie | Zwierzęta
Projekt i wykonanie © Margomedia Sp. z o.o.
Klauzula informacyjna RODO - polityka prywatności.
Ta witryna internetowa wykorzystuje technologię plików cookie (tzw. "ciasteczek") w celu: administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług, w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy (dostosowania treści reklamy do Twoich indywidualnych potrzeb). W tym przypadku, cookie przechowuje informację o unikalnym identyfikatorze sesji. "Ciasteczka" nie przechowują danych prywatnych dotyczących użytkownika, takich jak: imię, nazwisko, hasło, lokalizacja lub adres IP. Zamykając poniższe okienko, automatycznie wyrażasz zgodę na wysyłanie cookies do Twojej przeglądarki. Wtedy też, okienko z tą informacją nie będzie pojawiać się ponownie. Informujemy, że istnieje możliwość określenia przez użytkownika serwisu warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do informacji zawartych w plikach cookies za pomocą ustawień przeglądarki lub konfiguracji usługi. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są u producenta przeglądarki, u dostawcy usługi dostępu do Internetu oraz w Polityce prywatności plików cookies.
Przejdź do serwisu
abp:subscribe?location=http://lib.onet.pl/s.csr/whitelist/onet.pl.txt&title=onet.pl http://lib.onet.pl/s.csr/whitelist/onet.pl.txt http://lib.onet.pl/s.csr/whitelist/medonet.pl.txt