Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie11 maja 201908:08

Czyste powietrze w Raciborzu. Dotacje także dla firm

Czyste powietrze w Raciborzu. Dotacje także dla firm - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Podczas spotkań organizowanych przez Raciborską Izbę Gospodarczą przedsiębiorcy poznają warunki uzyskania wsparcia z rządowego programu. 

Jak pozyskać wsparcie finansowe dla firm z programu Czyste Powietrze? Jak uzyskać wsparcie finansowe na prowadzenie lub rozwój działalności gospodarczej? Program „Czyste Powietrze” tylko dla osób fizycznych? Kto może się o nie ubiegać? Kiedy i gdzie można składać wnioski?

Na te oraz inne pytania raciborscy przedsiębiorcy i osoby fizyczne będą mogły usłyszeć odpowiedzi podczas spotkań organizowanych przez Raciborską Izbę Gospodarczą. - Pierwszy cykl konsultacji dla przedsiębiorców już za nami. Cieszył się dużym zainteresowaniem, a nawet zawarciem kilku umów, więc postanowiliśmy kontynuować cykl. Co więcej, poszerzyć o konsultacje dla właścicieli domków jednorodzinnych, których interesuje program „Czyste Powietrze” - zachęcają do udziału przedstawiciele Raciborskiej Izby Gospodarczej.

Podczas spotkań, eksperci przedstawią przedsiębiorcom i osobom fizycznym możliwości wsparcia dla sektora mikro, małych, średnich oraz dużych firm pozyskania środków zewnętrznych na założenie oraz rozwój działalności. Udzielą informacji na temat programu „Czyste Powietrze”. Możliwości jest wiele, trzeba tylko wiedzieć, w które drzwi zapukać, a tu już rola prowadzących cykl porad. Konsultacje odbędą się bezpłatne i przeprowadzane indywidualnie z każdym zainteresowanym.

Aby wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać: osobiście w siedzibie RIGu lub telefonicznie- 32 415 51 89, albo za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected].

Spotkania odbywać się będą w siedzibie Raciborskiej Izby Gospodarczej przy ul. Stefana Batorego 7 w Raciborzu.

#rig

Autor: Raciborska Izba Gospodarcza, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności5 lipca 202522:58

Międzynarodowy Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [FOTO i WIDEO]

Międzynarodowy Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W sobotę, 5 lipca na boisku KS Kolejarz Chałupki odbył się wyjątkowy sportowy festiwal – Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Krzyżanowice. Organizatorem wydarzenia był KS Kolejarz Chałupki, który już od lat z powodzeniem integruje lokalną społeczność wokół piłki nożnej i tradycji sportowej, we współpracy z Gminą Krzyżanowice.

Th
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności5 lipca 202522:35

70 lat OSP w Nowej Wiosce [FOTO i WIDEO]

70 lat OSP w Nowej Wiosce [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

5 lipca Ochotnicza Straż Pożarna w Nowej Wiosce (gmina Krzyżanowice) obchodziła jubileusz siedemdziesięciolecia istnienia. Obchody jubileuszowe rozpoczęły się od Mszy św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Owsiszczach, którą odprawił ks. proboszcz Piotr Kuc. Następnie strażacy i ich goście przejechali do remizy w Nowej Wiosce, gdzie odbyła się uroczystość.

Th
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 04.07.2025
4 lipca 202508:58

Nasz Racibórz 04.07.2025

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.