Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie13 kwietnia 202209:54

Okazja do inwestycji? Sprawdź pożyczkę na 60 dni!

Okazja do inwestycji? Sprawdź pożyczkę na 60 dni! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

„To nie dla mnie” - twierdzi wiele osób na samą myśl o pożyczkach przez internet. Ta forma finansowania domowego budżetu dla znacznej części jawi się jako oznaka słabości i temat tabu. Mało kto bierze pod uwagę, że pożyczki online mogą być nie tylko sposobem na załatanie przeciekającego budżetu domowego, ale również szansą na skorzystanie z nadarzających się okazji np. do inwestycji.

Czy pożyczki online to rozwiązanie dla każdego?

Oczywiście regularne zapożyczanie się na inwestycje bez pokrycia lub na spłatę kolejnych zadłużeń to zły pomysł. Zdarzają się jednak sytuacje, w których pożyczka nawet krótkoterminowa może otworzyć możliwości niedostępne w danej sytuacji. Krótkotrwałe wahanie akcji giełdowych lub okazyjna cena produktów może być dobrym momentem na skorzystanie z dodatkowego finansowania i jego spłatę za kilkanaście, lub kilkadziesiąt dni.

Pożyczka na 60 dni przeznaczona jest dla osób pełnoletnich posiadających jakąś formę udokumentowanego dochodu. Honorowane są zarówno wszelkiego rodzaju umowy o pracę, zlecenie czy o dzieło, jak i inne formy świadczeń w postaci np. renty, czy emerytury. Do skorzystania z pożyczki online potrzebny jest wyłącznie dostęp do internetu oraz znajomość danych osobowych widniejących na dowodzie osobistym. W pierwszej kolejności konieczne jest określenie sumy pożyczki oraz okresu spłaty. Na tym etapie każdy Klient zostaje poinformowany o szczegółach takich jak: prowizja, planowane odsetki, wysokość raty, RRSO oraz całkowita kwota spłaty i dokładny termin spłaty. W następnym kroku wystarczy wypełnić elektroniczny formularz, uzupełniając go o dane osobowe oraz informacje m.in. o numerze rachunku, na który ma zostać dostarczona kwota. Po akceptacji wymaganych zgód wniosek jest gotowy do złożenia. W tym momencie przechodzi on ocenę zdolności kredytowej oraz analizę bezpieczeństwa. Całość może zająć zaledwie 15 minut, a informacja o decyzji przekazywana jest za pomocą wiadomości e-mail oraz SMS. 

Pożyczka na 60 dni bez kosztów

Zdecydowanie warto dodać, że pożyczka na 60 dni znajduje się także w ofercie bezpłatnej. Co to oznacza? Wystarczy w ciągu 60 dni zwrócić pożyczoną kwotę bez konieczności ponoszenia żadnych kosztów. Nie jest wymagane więc opłacanie odsetek czy prowizji na rzecz pożyczkodawcy. Rozwiązanie przewidziane jest dla wszystkich Klientów niekorzystających dotąd z promocji. Po co czekać aż okazja się powtórzy, skoro można już teraz ją wykorzystać?

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 sierpnia 202212:48

Długi weekend w okolicy

Długi weekend w okolicy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sezon letniego długiego weekendu to czas, kiedy wraz z rodziną i przyjaciółmi możecie podarować sobie kilka dni odpoczynku. Dla wszystkich, którzy nie zdążyli zorganizować wyjazdów - okazuje się, że nic straconego ponieważ, można odpocząć także na miejscu. Ośrodek wypoczynkowy AquaBrax w Szymocicach jest na to najlepszym miejscem i kusi nas wieloma atrakcjami.

materiał partnerski
Reklama
Reklama
Sport12 sierpnia 202205:58

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Aktualności12 sierpnia 202209:14

Raport 998. Dym z transformatora przy Ogrodowej [FOTO]

Raport 998. Dym z transformatora przy Ogrodowej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Sześć zdarzeń odnotowali strażacy z PSP Racibórz w trakcie minionej służby. Połowę z nich stanowiło usuwanie skutków nawałnicy, jaka przeszła czwartkowym popołudniem nad powiatem. Odnotowano także zadymienie przy Ogrodowej oraz zdarzenie drogowe przy Opawskiej. Sprawdź szczegóły.

red., fot. Filip Sulski
Aktualności11 sierpnia 202219:12

Druhowie z Kobyli przesiedli się do nowego wozu [FOTO]

Druhowie z Kobyli przesiedli się do nowego wozu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kornowac:

W remizie parkuje już dobrze wyposażony ciężki Jelcz 415 rocznik 1992. Jednostka musiała przebudować wjazd do garażu. Wóz dziś, 11 sierpnia, tuż po północy wyjechał do akcji gaszenia pożaru garażu przy ul. Głównej.

red.
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Fundusz Górnośląski
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
PGL DOM Sp. z o.o.
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Nieruchomości powiatu raciborskiego
Nasze Nieruchomości
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Kultura i edukacja12 sierpnia 202222:38

Kameralny koncert wokalistów Mirażu przy zamkowej studni [FOTO i WIDEO]

Kameralny koncert wokalistów Mirażu przy zamkowej studni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

To już drugi wakacyjny koncert na zamkowym dziedzińcu, tym razem Anny Kretek, Zofii Wysoczańskiej, Wiktorii Wydmuch, Michała Stuchłego, Błażeja Klimaszki oraz Piotra Thamma.

fot. Jan Ptak, wideo mwaw
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 29.07.2022
29 lipca 202210:47

Nasz Racibórz 29.07.2022

Nasz Racibórz 22.07.2022
29 lipca 202210:46

Nasz Racibórz 22.07.2022

Nasz Racibórz 15.07.2022
14 lipca 202221:04

Nasz Racibórz 15.07.2022

Nasz Racibórz 08.07.2022
14 lipca 202219:50

Nasz Racibórz 08.07.2022

Zobacz wszystkie
© 2022 Studio Margomedia Sp. z o.o.