Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie30 kwietnia 202410:43

Szukasz aplikatora gnojowicy? Sprawdź maszynę Evers Agro

Szukasz aplikatora gnojowicy? Sprawdź maszynę Evers Agro - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Zależy Ci na zmniejszeniu kosztów prowadzenia upraw? Chcesz zminimalizować odór wytwarzany podczas nawożenia? Jeśli tak, zainteresuje Cię aplikator gnojowicy Evers Agro. Jest to urządzenie doglebowe, którego zalety docenia coraz większa liczba rolników. Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy.

Czym jest aplikator do gnojowicy?

Aplikator gnojowicy to maszyny przeznaczone do rozprowadzania gnojówki lub gnojowicy na łąkach i polach uprawnych. Dzięki nim można precyzyjnie nawozić uprawy i wykorzystać gnojowicę w optymalny sposób. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ pozwala to zwiększyć plony bez potrzeby ponoszenia kosztów związanych z zakupem nawozów.

Aplikator gnojowicy – jak działa?

Jak działają aplikatory? Przymocowuje się je do beczkowozów lub wozów asenizacyjnych. Gnojowicę pobiera się ze zbiornika, by później dokładnie ją wtłoczyć do wylotów maszyny przy pomocy rozdzielacza, który zwykle jest także rozdrabniaczem. Nawóz płynie w następnej kolejności w przewodach, a później rozprowadzany w sposób determinowany przez typ aplikatora.

Aplikator do gnojowicy Evers Agro

Evers Agro to aplikator do gnojowicy https://agrihandler.pl/evers-agro-aplikatory, który może pochwalić się całym wachlarzem zalet. Zaprojektowany jest z myślą o uprawie pasowej, a podczas jego użytkowania nie dochodzi do naruszenia nośności oraz struktury gleby. W sposób optymalny wykorzystana zostaje również sama gnojowica. Maszyna sprawia też, że istnieje mniejsze ryzyko erozji.

Warto podkreślić, że jest to aplikator doglebowy, który jest rozwiązaniem ekologicznym. Zapewnia on efektywne nawożenie, a korzystając z niego chronisz również środowisko i zmniejszasz nieprzyjemny aromat produkowany przez nawóz naturalny, który jest mocno wyczuwalny podczas jego stosowania. Ważne jest również to, że wpuszcza się go bezpośrednio do gleby, dzięki czemu możliwa jest jej głębsza penetracja przez substancje odżywcze. Ten rodzaj aplikatora zapobiega też zjawisku parowaniu gleby. To wszystko sprawia, że w procesie nawożenia można korzystać z mniejszej ilości nawozów niż rozrzucając je po powierzchni upraw.

Oferowany przez nas aplikator gnojowicy stanowi pewną rewolucję, jeśli chodzi o produkcję maszyn rolniczych. Funkcjonowanie przedsiębiorstwa bazuje na bliskiej współpracy pomiędzy producentem a użytkownikami. Ten nieustannie toczący się dialog sprawia, że firma Evers Agro wie, czego klienci tak naprawdę potrzebują i przygotowuje propozycje, dzięki którym codzienne życie rolników może stać się łatwiejsze.

Autor: artykuł sponsorowany,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności22 maja 202411:32

Raport 998. Makabryczne odkrycie na terenie byłego Polmosu

Raport 998. Makabryczne odkrycie na terenie byłego Polmosu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/arch. portalu
Aktualności20 maja 202414:35

Błoto na jezdniach i zalana piwnica restauracji. Strażacka walka ze skutkami nawałnicy

Błoto na jezdniach i zalana piwnica restauracji. Strażacka walka ze skutkami nawałnicy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Dwanaście interwencji związanych z usuwaniem skutków nawałnicy, jaka przetoczyła się wczoraj, 19.05., na powiatem raciborskim odnotowali strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP.

red., fot. OSP Strzybnik, (greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport20 maja 202400:03

Gwizdek powędrował na półkę. Zdzisław Matysiak zakończył sędziowską karierę

Gwizdek powędrował na półkę. Zdzisław Matysiak zakończył sędziowską karierę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Zdzisława Matysiaka (na zdj. z pucharem) kojarzy z pewnością wielu lokalnych piłkarzy, zarówno tych starszych jak i nieco młodszych. Doświadczony arbiter prowadził bowiem przez wiele lat spotkania na boiskach w regionie. Niestety, pana Zdzisława nie zobaczymy już na boisku w roli rozjemcy. W niedzielę, 19 maja zakończył sędziowską karierę.

(greh)
Aktualności20 maja 202411:26

Pozostawiona świeczka przyczyną pożaru w Łęgu

Pozostawiona świeczka przyczyną pożaru w Łęgu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Ochotnicza Straż Pożarna w Nędzy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 17.05.2024
17 maja 202412:11

Nasz Racibórz 17.05.2024

Nasz Racibórz 26.04.2024
25 kwietnia 202419:33

Nasz Racibórz 26.04.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.