Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie24 kwietnia 202315:21

Czym są kasetony reklamowe?

Czym są kasetony reklamowe? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Kasetony reklamowe – ta nazwa brzmi dla Ciebie obco? Zapewniamy, że tylko pozornie. Z takimi akcesoriami spotykasz się na co dzień, robiąc zakupy, korzystając z różnych usług lub po prostu, podczas przechadzki miejskimi ulicami. Te najbardziej atrakcyjne z całą pewnością utkwiły Ci w pamięci i nic dziwnego. Taka właśnie jest ich rola – mają ułatwiać identyfikacją danego punktu, ale także zwracać uwagę i w ten sposób budować skojarzenia z marką, produktem lub określonymi wartościami. 

Pamiętasz neony reklamowe, których szczyt popularności przypadł na początek XXI wieku? Każdy lokal, który chciał się wyróżnić w gąszczu innych punktów handlowych lub usługowych, lśnił blaskiem ich światła. Dziś tę rolę przejęły znacznie nowocześniejsze, bardziej efektowne, a co za tym idzie – także efektywniejsze formy reklamy wizualnej. Zgadza się, chodzi o kasetony reklamowe – akcesoria, które są nieocenionym elementem identyfikacji wizualnej firmy.  

Kasetony reklamowe – co to takiego?

Mówiąc o kasetonach reklamowych, na myśli trzeba mieć podświetlaną od wewnątrz reklamę, na której widnieje logo firmy, hasło reklamowe albo grafika prezentująca produkt lub identyfikująca usługę. To zatem nic innego, jak atrakcyjny wizualnie nośnik reklamowo-informacyjny, który pozwala na optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni. Istnieją też kasetony bez podświetlenia, jednak te po zmroku przestają spełniać swoją funkcję, a i za dnia prezentują się mniej efektownie.

Taka forma reklamy najczęściej kojarzy się z elementami zewnętrznymi, zawieszonymi na fasadzie budynków. Trzeba jednak wiedzieć, że to tylko jedna z dostępnych form. Kasetony reklamowe Adsystem dzielą się na:

  • wolnostojące, 
  • przeznaczone do zawieszenia na ścianie,
  • podwieszane.

Kasetony wolnostojące, z wydrukiem jedno- lub obustronnym, świetnie sprawdzają się jako element zewnętrzny, służący zwróceniu uwagi przechodniów. Mogą być też stosowane wewnątrz budynków, np. w holu, alejkach komunikacyjnych czy w poszczególnych działach lokalu handlowego lub usługowego. Kasetony na ścianę pozwalają optymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń. Chcesz w czytelny sposób poinformować swoich klientów o dostępnych produktach/usługach? A może masz zamiar zaprezentować najnowszy produkt lub chcesz po prostu umieścić na ścianie swoje logo, by stworzyć spójną identyfikację wizualną? W każdej z wymienionych sytuacji, kaseton na ścianę jest dla Ciebie odpowiednim wyborem. Z kolei kasetony podwieszane tworzą w lokalu wyjątkową atmosferę, a w dużych punktach pozwalają w prosty sposób wyróżnić poszczególne działy. 

Postaw na bezkonkurencyjną jakość

Kasetony oferowane przez Adsystem cechują się najwyższą jakością wykonania. Aluminiowa rama jest nie tylko lekka, ale także wytrzymała. To bardzo dobra informacja, bo tego typu narzędzia reklamowe stanowią inwestycję na lata. Nowatorska konstrukcja pozwala na szybką wymianę wydruku wykonanego na poliestrowej tkaninie. Dlaczego taki materiał sprawdza się najlepiej? Ponieważ zapewnia świetne nasycenie kolorów, doskonale przepuszcza światło i jest bardzo wytrzymały. Za każdym razem, gdy w ofercie twojej firmy pojawi się nowy produkt lub usługa, będziesz mógł użyć tego samego kasetonu do działań promocyjnych.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności1 czerwca 202309:44

Ile zarabia się w miejskich spółkach w Raciborzu [ŚREDNIE WYNAGRODZENIA]

Ile zarabia się w miejskich spółkach w Raciborzu [ŚREDNIE WYNAGRODZENIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
29
red., fot. arch. portalu, UM, pixabay/Fz
Reklama
Aktualności31 maja 202309:39

Raport 998. Ciężarówka wjechała w tył toyoty [FOTO]

Raport 998. Ciężarówka wjechała w tył toyoty [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Pięć interwencji odnotowali strażacy z PSP Racibórz oraz okolicznych jednostek OSP w trakcie wtorkowej służby. Działania prowadzono w Rudniku oraz w Raciborzu. Sprawdź szczegóły.

red., fot. KP PSP Racibórz
Aktualności1 czerwca 202308:56

Gdzie jest prezydent? D. Polowy wolał Dzień Dziecka od sesji Rady Miasta

Gdzie jest prezydent? D. Polowy wolał Dzień Dziecka od sesji Rady Miasta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
34
fot. oficjalny profil D. Wacławczyka, wiceprezydenta Raciborza, arch. redakcji
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 czerwca 202318:29

Zakręcony Dzień Dziecka na Jordanie [FOTO i WIDEO]

Zakręcony Dzień Dziecka na Jordanie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Setki dzieci przewinęły się dziś przez Park Jordanowski. Zorganizowano tu Dzień Dziecka w ramach obchodów Dni Raciborza 2023.

red., fot. w, M. Kościelniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strony Partnerskie31 maja 202311:52

Nie ulegajcie pokusie etatu. Dzień Przedsiębiorczości w raciborskiej uczelni [FOTO i WIDEO]

Nie ulegajcie pokusie etatu. Dzień Przedsiębiorczości w raciborskiej uczelni [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Już po raz drugi we współpracy z magistratem Akademia Nauk Stosowanych w Raciborzu zorganizowała Dzień Przedsiębiorczości. W wydarzeniu wzięli udział zarówno studenci jak i uczniowie raciborskich szkół średnich.

red.
Reklama
Aktualności1 czerwca 202308:14

Festyn rodzinny i turniej piłkarski. Moc atrakcji w Nędzy

Festyn rodzinny i turniej piłkarski. Moc atrakcji w Nędzy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. (greh), fot. arch. portalu
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Aktualności1 czerwca 202321:42

SIDOR x S-AGE. Klasyka w elektronicznym brzmieniu w podziemiach wodociągów

SIDOR x S-AGE. Klasyka w elektronicznym brzmieniu w podziemiach wodociągów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
2
Racibórz:

Grali już w raciborskim Muzeum, a dziś, 1 czerwca, w ramach Dni Raciborza w ogromnych podziemnych wnętrzach filtrów powolnych z końca XIX w. To już drugie takie wydarzenie organizowane w Wodociągach Raciborskich. Wybrzmiała klasyka w elektronicznym ujęciu.

Jan Ptak
Reklama
Aktualności31 maja 202318:04

Piłkarska akcja czytelnicza w Markowicach

Piłkarska akcja czytelnicza w Markowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Biblioteka Racibórz
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 26.05.2023
26 maja 202309:55

Nasz Racibórz 26.05.2023

Nasz Racibórz 19.05.2023
19 maja 202307:46

Nasz Racibórz 19.05.2023

Nasz Racibórz 12.05.2023
11 maja 202319:06

Nasz Racibórz 12.05.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.