Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie24 kwietnia 202312:14

Jak zamówić kuriera i nadać paczkę?

Jak zamówić kuriera i nadać paczkę? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Niezależnie od tego, czy wysyłasz paczki bardzo często, czy zdarza Ci się to sporadycznie, warto zorientować się, gdzie możesz to zrobić w sposób bardzo szybki, intuicyjny, wygodny, a przy tym korzystny cenowo. Jak zamówić kuriera i nadać paczkę? Dowiedz się więcej!

Nie tylko poczta, czyli gdzie nadać paczkę

Poczta to miejsce dość jednoznacznie kojarzące się z odbieraniem i nadawaniem paczek. Jeśli jednak w Twojej osiedlowej poczcie przerażają Cię kolejki lub zwyczajnie nadanie paczki w godzinach otwarcia placówki jest niemożliwe ze względu na pracę i inne obowiązki, sprawdź inne dostępne punkty nadania paczek. Jednym z nich jest… Żabka! To miejsce, w którym możesz załatwić znacznie więcej spraw, dlatego koniecznie zapoznaj się ze szczegółową ofertą sklepu.

Nigdy jeszcze nie było tak łatwo i wygodnie!

To prawda. Możesz nie tylko nadać, ale też odebrać czy zostawić paczkę w sklepie przy okazji zakupów, w drodze do pracy lub z pracy. Masz na to naprawdę dużo czasu, bo możesz to zrobić między 6.00 a 23.00! To bardzo komfortowe rozwiązanie, które szczególnie spodoba się osobom zapracowanym lub/i takim, które nie lubią tracić czasu na załatwianie różnego rodzaju sprawunków i formalności w wielu miejscach.

Ale jak to możliwe, że sklep pełni funkcję placówki pocztowej? Co dzieje się z pozostawionymi tam paczkami? Jak trafiają one do swoich odbiorców? To proste. Operatorami logistycznymi usługi w sieci sklepów Żabka są: kurier DHL Parcel Polska Sp. z o.o. i dobrze wszystkim znana Poczta Polska S.A. Wszystko zatem odbywa się w bardzo „tradycyjny” sposób, ale w znacznie wygodniejszej formie.

Jak zamówić kuriera i nadać paczkę?

Jak zostało nadmienione, w przypadku DHL, punkty nadania paczek znajdują się m.in. w sieci sklepów Żabka. Cała procedura nadania paczki jest bardzo szybka i prosta, dlatego bez trudu przejdziesz przez jej kolejne etapy. Wystarczy, że wypełnisz dokumenty w domu, wydrukujesz i nakleisz etykietę na paczkę, którą chcesz nadać. Tak przygotowaną przesyłkę przynieś do sklepu w swojej okolicy. Pracownik przygotuje dla Ciebie dokument potwierdzający nadanie. I gotowe! Teraz już tylko musisz zaczekać, aż paczka trafi do oczekującego jej odbiorcy.

Pamiętaj o tym, że w równie prosty sposób możesz odebrać zamówioną przez siebie paczkę. Podczas składania zamówienia wybierz sklep, który jest najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Masz możliwość śledzenia przesyłki, dzięki czemu będziesz wiedzieć, gdzie znajduje się w danej chwili. Kiedy paczka dotrze na miejsce, otrzymasz kod SMS do odbioru. Możesz też skorzystać z prostej aplikacji Żappka Post. Śmiało korzystaj z nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają i uprzyjemniają życie na co dzień!

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 czerwca 202309:06

Ford w rowie w Zabełkowie. Kierująca źle się poczuła

Ford w rowie w Zabełkowie. Kierująca źle się poczuła - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Grupa Racibórz 112
Reklama
Aktualności1 czerwca 202318:29

Zakręcony Dzień Dziecka na Jordanie [FOTO i WIDEO]

Zakręcony Dzień Dziecka na Jordanie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Setki dzieci przewinęły się dziś przez Park Jordanowski. Zorganizowano tu Dzień Dziecka w ramach obchodów Dni Raciborza 2023.

red., fot. w, M. Kościelniak
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności1 czerwca 202321:42

SIDOR x S-AGE. Klasyka w elektronicznym brzmieniu w podziemiach wodociągów

SIDOR x S-AGE. Klasyka w elektronicznym brzmieniu w podziemiach wodociągów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
5
Racibórz:

Grali już w raciborskim Muzeum, a dziś, 1 czerwca, w ramach Dni Raciborza w ogromnych podziemnych wnętrzach filtrów powolnych z końca XIX w. To już drugie takie wydarzenie organizowane w Wodociągach Raciborskich. Wybrzmiała klasyka w elektronicznym ujęciu.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 26.05.2023
26 maja 202309:55

Nasz Racibórz 26.05.2023

Nasz Racibórz 19.05.2023
19 maja 202307:46

Nasz Racibórz 19.05.2023

Nasz Racibórz 12.05.2023
11 maja 202319:06

Nasz Racibórz 12.05.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.