Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie24 kwietnia 202312:14

Jak zamówić kuriera i nadać paczkę?

Jak zamówić kuriera i nadać paczkę? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Niezależnie od tego, czy wysyłasz paczki bardzo często, czy zdarza Ci się to sporadycznie, warto zorientować się, gdzie możesz to zrobić w sposób bardzo szybki, intuicyjny, wygodny, a przy tym korzystny cenowo. Jak zamówić kuriera i nadać paczkę? Dowiedz się więcej!

Nie tylko poczta, czyli gdzie nadać paczkę

Poczta to miejsce dość jednoznacznie kojarzące się z odbieraniem i nadawaniem paczek. Jeśli jednak w Twojej osiedlowej poczcie przerażają Cię kolejki lub zwyczajnie nadanie paczki w godzinach otwarcia placówki jest niemożliwe ze względu na pracę i inne obowiązki, sprawdź inne dostępne punkty nadania paczek. Jednym z nich jest… Żabka! To miejsce, w którym możesz załatwić znacznie więcej spraw, dlatego koniecznie zapoznaj się ze szczegółową ofertą sklepu.

Nigdy jeszcze nie było tak łatwo i wygodnie!

To prawda. Możesz nie tylko nadać, ale też odebrać czy zostawić paczkę w sklepie przy okazji zakupów, w drodze do pracy lub z pracy. Masz na to naprawdę dużo czasu, bo możesz to zrobić między 6.00 a 23.00! To bardzo komfortowe rozwiązanie, które szczególnie spodoba się osobom zapracowanym lub/i takim, które nie lubią tracić czasu na załatwianie różnego rodzaju sprawunków i formalności w wielu miejscach.

Ale jak to możliwe, że sklep pełni funkcję placówki pocztowej? Co dzieje się z pozostawionymi tam paczkami? Jak trafiają one do swoich odbiorców? To proste. Operatorami logistycznymi usługi w sieci sklepów Żabka są: kurier DHL Parcel Polska Sp. z o.o. i dobrze wszystkim znana Poczta Polska S.A. Wszystko zatem odbywa się w bardzo „tradycyjny” sposób, ale w znacznie wygodniejszej formie.

Jak zamówić kuriera i nadać paczkę?

Jak zostało nadmienione, w przypadku DHL, punkty nadania paczek znajdują się m.in. w sieci sklepów Żabka. Cała procedura nadania paczki jest bardzo szybka i prosta, dlatego bez trudu przejdziesz przez jej kolejne etapy. Wystarczy, że wypełnisz dokumenty w domu, wydrukujesz i nakleisz etykietę na paczkę, którą chcesz nadać. Tak przygotowaną przesyłkę przynieś do sklepu w swojej okolicy. Pracownik przygotuje dla Ciebie dokument potwierdzający nadanie. I gotowe! Teraz już tylko musisz zaczekać, aż paczka trafi do oczekującego jej odbiorcy.

Pamiętaj o tym, że w równie prosty sposób możesz odebrać zamówioną przez siebie paczkę. Podczas składania zamówienia wybierz sklep, który jest najbliżej Twojego miejsca zamieszkania. Masz możliwość śledzenia przesyłki, dzięki czemu będziesz wiedzieć, gdzie znajduje się w danej chwili. Kiedy paczka dotrze na miejsce, otrzymasz kod SMS do odbioru. Możesz też skorzystać z prostej aplikacji Żappka Post. Śmiało korzystaj z nowoczesnych rozwiązań, które ułatwiają i uprzyjemniają życie na co dzień!

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 lipca 202417:39

Ratownicy odnaleźli ostatniego górnika - poszkodowanego w czwartkowym wstrząsie w KWK Rydułtowy. 32-latek przeżył w ekstremalnych warunkach

Ratownicy odnaleźli ostatniego górnika - poszkodowanego w czwartkowym wstrząsie w KWK Rydułtowy. 32-latek przeżył w ekstremalnych warunkach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

32-letni sztygar oddziału elektrycznego znalazł się w przestrzeni 1150 m pod ziemią, w której mógł oddychać. Ma urazy ręki i klatki piersiowej.

źródło PGG, fot. ŚlUW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 lipca 202409:37

Zmiany w świadczeniach dla nauczycieli

Zmiany w świadczeniach dla nauczycieli - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Beata Kopczyńska Regionalna Rzeczniczka Prasowa ZUS w województwie śląskim
Aktualności12 lipca 202411:01

Zamiast wbicia pierwszej łopaty jest dyskusja. Co dalej ze Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową w Kuźni Raciborskiej?

Zamiast wbicia pierwszej łopaty jest dyskusja. Co dalej ze Społeczną Inicjatywą Mieszkaniową w Kuźni Raciborskiej? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
6
Kuźnia Raciborska:

Rok temu politycy Zjednoczonej Prawicy odwiedzili Kuźnię Raciborską, obiecując znaczące wsparcie finansowe dla powiatu raciborskiego w wysokości miliarda złotych oraz budowę mieszkań w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej (SIM) przy ulicy Bema. Program miał na celu budowę sześciu czterokondygnacyjnych bloków z 120 mieszkaniami, które miały być oddane do użytku w nowoczesnej, pasywnej technologii.

opr. waw
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Aktualności13 lipca 202418:14

OSP Bolesław ma już 90 lat. Msza św. i apel na jubileusz jednostki

OSP Bolesław ma już 90 lat. Msza św. i apel na jubileusz jednostki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W sobotę OSP Bolesław obchodziła swój 90. jubileusz. Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 14.00 Mszą świętą w miejscowym kościele, odprawioną w intencji zmarłych i żyjących druhów.

red.
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.07.2024
12 lipca 202409:40

Nasz Racibórz 12.07.2024

Nasz Racibórz 05.07.2024
5 lipca 202408:55

Nasz Racibórz 05.07.2024

Nasz Racibórz 28.06.2024
27 czerwca 202422:45

Nasz Racibórz 28.06.2024

Nasz Racibórz 21.06.2024
20 czerwca 202420:17

Nasz Racibórz 21.06.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.