Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie17 marca 202320:19

Opinie użytkowników o platformie Fortissio. Czy broker to dobry wybór?

Opinie użytkowników o platformie Fortissio. Czy broker to dobry wybór? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Fortissio to platforma, która zebrała wiele pozytywnych opinii od użytkowników. Przeczytaliśmy recenzje handlowców, zamieszczone na tematycznych forach internetowych i w mediach społecznościowych.

Jeśli szukasz platformy inwestycyjnej, dzięki której otrzymasz dostęp do konta z każdego miejsca na świecie, być może zainteresuje Cię oferta Fortissio. Broker przygotował wiele profesjonalnych narzędzi handlowych, dostosowanych do umiejętności i doświadczenia wszystkich inwestorów. Co to oznacza?

Fortissio to platforma, która zebrała wiele pozytywnych opinii od użytkowników. Przeczytaliśmy recenzje handlowców, zamieszczone na tematycznych forach internetowych i w mediach społecznościowych.

Chcesz wiedzieć, dlaczego broker Fortissio zasługuje na uwagę inwestorów? Przeczytaj naszą recenzję. Sprawdzimy szczegóły dotyczące oferty, aktywa, narzędzia, warunki do założenia konta i zasady korzystania z platformy.

Zaczynamy analizę! Zostań z nami!

Czy Fortissio to najlepsza platforma brokerska?

Większość użytkowników, którzy ocenili platformę Fortissio, określiło ją jako najlepszą na rynku. Na podstawie informacji z oficjalnej strony internetowej oraz komentarzy inwestorów, przygotowaliśmy listę 10 powodów, dla których warto założyć konto.

Oto one:

 1. Platforma oferuje profesjonalną pomoc techniczną z poziomu strony internetowej.
 2. Platforma Fortissio jest w pełni konfigurowalna.
 3. Platforma jest dostępna w dwóch wersjach: przeglądarkowej i mobilnej.
 4. Zarejestrowani użytkownicy otrzymają codzienne alerty, powiadomienia i wyniki analiz finansowych.
 5. Aplikacja oraz strona internetowa Fortissio są kompatybilne z systemami Android, Iphone i Ipad.
 6. Zarejestrowani użytkownicy otrzymują szybki dostęp do wielu profesjonalnych narzędzi handlowych, dostosowanych do umiejętności i doświadczenia każdego inwestora.
 7. Inwestorzy skorzystają z kalendarza ekonomicznego, dzięki któremu otrzymają wiele cennych informacji i dostosują swoją strategię handlową.
 8. Fortissio zapewnia dostęp do aktualności rynkowych w czasie rzeczywistym.
 9. Wszelkie płatności, w tym wpłaty depozytu i wypłaty zysków, są realizowany w maksymalnie krótkim czasie.
 10. Zarejestrowani użytkownicy otrzymują wyniki analizy fundamentalnej i technicznej danych rynkowych.

Oferta brokera Fortissio prezentuje się zaskakująco profesjonalnie. W kolejnych sekcjach omówimy szczegóły dotyczące działania platformy handlowej 

Jak rozpocząć inwestowanie na platformie Fortissio?

Aby rozpocząć inwestowanie na platformie Fortissio, należy założyć konto nowego użytkownika. Broker twierdzi, że proces rejestracji konta jest bardzo prosty i trwa kilka minut. Naszym zdaniem, nie wliczono do tego czasu potrzebnego na weryfikację danych osobowych.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak przebiega krok po kroku. Czy rejestracja jest skomplikowana? Czy to bezpieczne?

Po wejściu na oficjalną stronę internetową, inwestorzy powinni kliknąć w przycisk, który znajdą w prawym, górnym rogu: “Zapisz się”. Pojawi się formularz rejestracyjny, który wymaga wpisania kilku danych: imię i nazwisko, numer telefonu wraz z numerem kierunkowym, adres e-mail, hasło (dłuższe niż 8 znaków), kod weryfikacyjny.

Broker prosi również o zapoznanie się z Informacją o Prywatności i jej zaakceptowaniem. Ostatnim krokiem jest kliknięcie “Utwórz konto”.

Fortissio przestrzega standardów bezpieczeństwa, dlatego każdy użytkownik powinien przesłać dokument tożsamości, który pozwoli na weryfikację danych. Akceptowane dokumenty to aktualny dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy.

Po pozytywnym wyniku weryfikacji dokumentu, inwestor otrzyma dedykowaną pomoc specjalisty ds. obsługi klienta i rozpocznie handel na platformie Fortissio.

Proces rejestracji konta jest prosty i zajmuje tylko kilka minut. 

fortissiopartner1

Dlaczego inwestorzy decydują się na handel z platformą Fortissio?

Platforma Fortissio jest numerem jeden wśród inwestorów. Oferta została dostosowana do umiejętności i doświadczenia handlowców. Nawet początkujący traderzy znajdą tu coś dla siebie.

Twórcy Fortissio dbają o bezpieczeństwo swoich użytkowników. Chronią przesłane środki finansowe i dane osobowe.

Podczas pisania recenzji, przeczytaliśmy wiele komentarzy i opinii napisanych przez użytkowników Fortissio. Wnioski zebraliśmy w poniższych sekcjach. Dzięki temu dowiesz się, co tak naprawdę przyciąga inwestorów.

Platforma handlowa PROfit w wersji przeglądarkowej i mobilnej

Platforma handlowa Profit to duże udogodnienie dla wszystkich inwestorów. Fortissio działa zarówno na przeglądarkach jak i urządzeniach mobilnych. Dzięki PROfit mobile, użytkownicy będą mogli handlować “w biegu”.

Sprawdźmy, co jeszcze zyskają.

 • natychmiastowy dostęp do kalendarza ekonomicznego wraz z powiadomieniami i wynikami analiz rynkowych;
 • użytkownicy otrzymają wsparcie i pomoc techniczną z poziomu strony internetowej;
 • platforma PROfit jest w pełni konfigurowalna i zgodna z najpopularniejszymi systemami Android i iOS;
 • klienci mogą wybrać między wersją na przeglądarki internetowe i wersją na urządzenia mobilne;
 • profesjonalne narzędzia handlowe, których używają inwestorzy z całego świata, są dostępne z poziomu platformy;
 • platforma PROfit nie wymaga wyszukiwania i pobierania aktualizacji;
 • zlecenia płatności, w tym wpłaty i wypłaty są realizowane w bardzo krótkim czasie.

System płatności na platformie brokerskiej Fortissio

 • Broker Fortissio oferuje wiele systemów płatności, są to: przelew tradycyjny, karta kredytowa, karta debetowa oraz metody szybkiej płatności (między innymi Skrill, Neteller, ecoPayz, Klarna itd.);
 • Użytkownicy powinni pamiętać, że wypłaty z konta odbywają się tym samym sposobem, co wpłata pieniędzy;
 • Jeśli zlecisz wypłatę środków, a na koncie nie będziesz miał wystarczającej kwoty pieniędzy, system odrzuci Twoje zlecenie;
 • Zlecenie wypłaty może być przetworzone w dowolnym momencie, codziennie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu;
 • Czas na przekazanie środków różni się w zależności od wybranej metody;
 • Ewentualne opóźnienia są najczęściej wynikiem niekompletnej dokumentacji lub wewnętrznych procedur bankowych;
 • Wypłacona kwota pieniędzy może się różnić od pierwotnie zleconej, ponieważ użytkownik posiada otwarte pozycje;
 • W każdym momencie możesz skontaktować się z Działem Pomocy Klienta i Działem Technicznym, gdzie uzyskasz odpowiedź na każde pytanie.

Instrumenty finansowe

Każdy inwestor szuka platformy brokerskiej, na której znajdzie szeroką ofertę instrumentów finansowych. Fortissio spełni ich oczekiwania.

Oto lista aktywów, w które można inwestować na platformie Fortissio:

 • waluty, 
 • towary,
 • indeksy, 
 • akcje, 
 • ETF, 
 • syntetyczne instrumenty pochodne, 
 • kontrakty CFD,
 • kryptowaluty,
 • surowce,
 • główne pary walutowe: EUR/USD, USD/JPY, GBP/USD, USD/CAD, USD/CHF, EUR/GBP, EUR/CHF, EUR/CAD, EUR/JPY, GBP/JPY, CHF/JPY, CAD/JPY, GBP/CHF, GBP/CAD, CAD/CHF. 

Jakie narzędzia handlowe udostępniono na platformie Fortissio?

Fortissio charakteryzuje się szeroką ofertą narzędzi handlowych, dostosowanych do doświadczenia i umiejętności każdego inwestora. Początkujący handlowcy, ale i zaawansowani

traderzy skorzystają z narzędzi, które spełnią ich oczekiwania.

Jedną z wartych uwagi i pomocnych funkcji, są codzienne alerty i powiadomienia dotyczące ważnych wydarzeń rynkowych, ekonomicznych i przewidywaniach dotyczących zmian cen aktywów. To szansa na wyprzedzenie innych inwestorów i dostosowanie strategii handlowej do zbliżających się warunków na rynku.

Broker udostępnia również wykresy finansowe oraz kontrowersyjne narzędzie, jakim jest Trading Insider. Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób inwestują inni użytkownicy, jakie strategie przynoszą największe zyski oraz jakie aktywa wybierają, dobrze trafiłeś. Powinieneś jednak wiedzieć, że Fortissio nie weryfikuje tych informacji ani za nie nie odpowiada. To Ty wybierzesz i wykorzystasz najlepsze dane, oczywiście według Ciebie.

Najskuteczniejszym i najpopularniejszym narzędziem handlowym dostępnym na Fortissio jest Autochartist. Inwestorzy na całym świecie wybierają to rozwiązanie, aby dopracować strategie handlowe i zwiększyć szansę na zyski. 

Przygotowaliśmy listę cech, którymi charakteryzuje się narzędzie inwestycyjne Autochartist:

 • Autochartist przeprowadza analizę techniczną i przekazuje Ci jej wyniki, które dotyczą prognoz cenowych, wzorów wykresów, poziomów linii wsparcia i oporu;
 • Autochartist przeprowadza analizę zmienności i dzieli się jej wynikami z użytkownikami Fortissio;
 • Użytkownicy otrzymują codzienne raporty rynkowe;
 • Użytkownicy mogą skorzystać z filtrów prawdopodobieństwa.

Broker Fortissio jest rozwiązaniem dla początkujących i zaawansowanych inwestorów

Użytkownicy, którzy zdecydują się na założenie konta na platformie Fortissio, mogą wybrać jeden rodzaj konta spośród 9. Skorzystają także z możliwości handlu demo, które polega na aż 10 chronionych transakcjach. Co to oznacza? Inwestorzy nie stracą pieniędzy podczas 10 pierwszych transakcji, ale jeśli zarobią, pieniądze pojawią się na ich koncie. 

Wymagana wpłata do pełnej aktywacji konta użytkownika, to 200 euro. Klienci mogą skorzystać także z dźwigni finansowej 1:30. W przypadku pytań, warto skontaktować się z profesjonalną obsługa klienta, która udzieli wyczerpujących wypowiedzi.

fortissiocms2

Profesjonalna Obsługa Klienta i Wsparcie Techniczne

Obsługa klienta brokera Fortissio jest najczęściej wymienianą zaletą w opiniach użytkowników. Pracownicy platformy wyczerpująco odpowiadają na nawet najtrudniejsze pytania i rozwiązują wszystkie problemy.

Jak się z nimi skontaktować? Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, który znajdziemy na oficjalnej stronie internetowej. Kolejnym sposobem na zadanie pytań, jest przesłanie e-maila lub wykonanie telefonu. Najnowszą opcją jest czat na żywo, dostępny z poziomu platformy Fortissio.

Podsumowanie recenzji brokera Fortissio

Podczas pisania recenzji dotyczącej platformy Fortissio, chcieliśmy sprawdzić ofertę i poszczególne narzędzia handlowe. Możemy potwierdzić, że wszystkie pozytywne opinie użytkowników są prawdziwe i można im zaufać.

Broker oferuje bezpieczne rozwiązania zarówno na stronie internetowej jak i podczas wykonywania transakcji.

Naszym zdaniem, Fortissio to dobry pomysł na zwiększenie możliwości inwestycyjnych. Oferta jest odpowiednia dla początkujących i zaawansowanych handlowców. Znajdziemy tu wiele narzędzi, które spełnią oczekiwania klientów brokera.

Należy jednak pamiętać, że każda transakcja jest ryzykowna i może zakończyć się stratą pieniędzy. Nie inwestuj środków, których nie możesz stracić.

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 24.03.2023
23 marca 202320:30

Nasz Racibórz 24.03.2023

Nasz Racibórz 17.03.2023
16 marca 202320:30

Nasz Racibórz 17.03.2023

Nasz Racibórz 10.03.2023
10 marca 202308:25

Nasz Racibórz 10.03.2023

Nasz Racibórz 03.03.2023
10 marca 202308:24

Nasz Racibórz 03.03.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.