Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie15 grudnia 201708:30

Uczniowie III LO w Będzinie mogę korzystać z Zielonej Pracowni

Uczniowie III LO w Będzinie mogę korzystać z Zielonej Pracowni - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

14 grudnia 2017 r. „zielona pracownia” została oddana do dyspozycji uczniów III Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Będzinie.

Doskonale wyposażona ekopracownia na potrzeby nauk przyrodniczych umożliwia korzystanie z atrakcyjnych środków dydaktycznych i najnowszych rozwiązań technologicznych. Temat przewodni nowo otwartej pracowni brzmi: „Cztery żywioły i człowiek”; ziemia, powietrze, woda, ogień i człowiek odpowiedzialny za jakość i stan otaczającego go środowiska. W pracowni odbywać się będą lekcje chemii, biologii, fizyki, geografii, lekcje wychowawcze o tematyce ekologicznej i zajęcia preorientacji zawodowej. Uczniowie o zainteresowaniach przyrodniczych będą uczestniczyć w dodatkowych aktywnościach proponowanych przez nauczycieli w ramach realizowanego projektu, który zakłada włączenie w jego realizację również uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z obszaru miasta Będzina i powiatu będzińskiego. Ponadto w „zielonej pracowni” odbędą się liczne przedsięwzięcia i imprezy, m.in.: GEOLOGICZNE LABOLATORIUM NAUKOWE, BUDZIK EKOLOGICZNY, NOC W EKONORWIDZIE.

Autor: WFOŚiGW,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.