Reklama

Najnowsze wiadomości

Strony Partnerskie1 grudnia 201708:09

Podpisanie kolejnej umowy w ramach Poddziałania 1.7.2 POIiŚ

Podpisanie kolejnej umowy w ramach Poddziałania 1.7.2 POIiŚ - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Region:

30 listopada w siedzibie Funduszu została podpisana kolejna umowa w ramach Poddziałania 1.7.2 Efektywna dystrybucja ciepła i chłodu na terenie województwa śląskiego, na dofinansowanie projektu pn.: „Likwidacja niskiej emisji na terenie miasta Ruda Śląska poprzez przyłączenie do sieci ciepłowniczej Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej budynków wielorodzinnych wykorzystujących indywidualne źródła ciepła”.

Umowę podpisali Prezes Zarządu Węglokoks Energia ZCP Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej Jerzy Warmuziński oraz Prezes Zarządu WFOŚiGW w Katowicach Andrzej Pilot.

Koszt całkowity projektu wynosi ponad 4,5 mln zł, wydatki kwalifikowalne stanowią kwotę około 3,7 mln zł, a wnioskowane dofinansowanie - ponad 3,1 mln zł. Dzięki realizacji projektu wybudowane zostanie 2,74 km sieci ciepłowniczej i zainstalowanych zostanie 39 indywidualnych węzłów cieplnych.

Autor: WFOŚiGW,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.