Styl życia11 czerwca 201219:17
Pozostałości mostu i prom w Ciechowicach

0
Reklama
Zapraszamy do obejrzenia kolejnego materiału dokumentalnego Adriana Szczypińskiego z Raciborskiej Telewizji Kablowej, tym razem poświęconego przeprawie na Odrze z Grzegorzowic do Ciechowic. Są tu resztki zniszczonego w 1945 roku dawnego mostu oraz jedyny w regionie prom.
UdostępnijKomentuj (0)


![Tragiczny wypadek w Brzeziu. Staruszka przechodziła na pasach [KOMUNIKAT POLICJI] Tragiczny wypadek w Brzeziu. Staruszka przechodziła na pasach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17623270451762276274img-9365-.jpg)






![Rockowa podróż do Raciborza lat 80. Koncert i wyjątkowa wystawa [ZAPROSZENIE] Rockowa podróż do Raciborza lat 80. Koncert i wyjątkowa wystawa [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762375080zrzut-ekranu-2025-11-5-o-21-37-35-.png)









![Szlak głubczyckich ruin kościelnych. Premiera nowego filmu dokumentalnego w Tkalni! [ZAPOWIEDZI] Szlak głubczyckich ruin kościelnych. Premiera nowego filmu dokumentalnego w Tkalni! [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1762326542szlak-glubczyckich-ruin-koscielnych-.jpg)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany