Biznes19 września 201321:28
25 lat Polskiego Towarzystwa Węglowego

0
Reklama
Racibórz:
Dziś i jutro trwają w Raciborzu uroczystości z okazji 25-lecia Polskiego Towarzystwa Węglowego. Pierwszego dnia, 19 września w sali konferencyjnej Zamku Piastowskiego w Raciborzu odbyło się Walne Zebranie PTW. Jubileusz uświetnił występ Raciborskiej Orkiestry Dętej „Plania”, która posiada szeroki repertuar utworów od muzyki klasycznej po rozrywkową. Uczestnicy spotkania zwiedzili również raciborski Zamek.
Część oficjalna została zaplanowana na dziś w Hotelu Racibor. W piątek odbędzie się zebranie nowo wybranego Zarządu PTW i Komisji Rewizyjnej w sali konferencyjnej SGL Carbon. Potem nastąpi wyjazd do Elektrowni Rybnik i Rud.
gn

























![Próba porwania dziecka w Brzeziu? Wśród rodziców krąży alarmujący komunikat, sprawę bada policja [AKTUALIZACJA] Próba porwania dziecka w Brzeziu? Wśród rodziców krąży alarmujący komunikat, sprawę bada policja [AKTUALIZACJA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1727713802137589-.jpeg)

















![Jedyny taki koncert w Polsce porwał publiczność w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] Jedyny taki koncert w Polsce porwał publiczność w Raciborskim Centrum Kultury [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1779351851dsc-5253-.jpg)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany