Reklama

Najnowsze wiadomości

Biznes1 maja 201309:29

Villa Antiqua zaprasza na dni otwarte

Villa Antiqua zaprasza na dni otwarte - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

30 kwietnia miało miejsce oficjalne otwarcie nowego, niezwykle interesującego miejsca w Raciborzu. Villa Antiqua, bo o niej mowa, to nie tylko hotel. To miejsce inne niż wszystkie... W dniach od 1 do 3 maja drzwi Villi otwierają się dla wszystkich gości. W trakcie dni otwartych każdy, kto odwiedzi to miejsce będzie mógł je zobaczyć, skosztować aromatycznej kawy i wyśmienitych słodkości.

Z marzeń i planów, które na początku wydawały się nierealne, powstało niezwykle klimatyczne miejsce. Przy ulicy Piotrowskiej (w pobliżu Kozielskiej) na fundamentach starego domu powstał nowy budynek. Villa Antiqua to miejsce, w którym rzeczywiście można odpocząć. Blisko do centrum miasta (jedynie 2 km), a jednak z dala od całego miejskiego zgiełku.

Villa dysponuje 9 pokojami. Dwa z nich znajdują się na parterze (jeden jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych), 7 kolejnych na piętrze. Każdy pokój jest przytulny, czysty, pachnący świeżą pościelą, wyposażony w klimatyzację, telewizor LED i sieć Wi-Fi. Pokoje mają osobne łazienki wyposażone w przestronne prysznice, miękkie ręczniki i suszarki do włosów.

Drewniane podłogi, stylowe meble i wyjątkowe dodatki tworzą niezwykle przyjazny klimat sprzyjający błogiemu relaksowi. Przyjdź na dni otwarte i przekonaj się sam.

DNI OTWARTE W VILLI ANTIQUA OD 1-3 MAJA
ZAPRASZAMY

Więcej informacji na stronie: http://villaantiqua.pl/
Villa Antiqua
ul. Piotrowska 16
47-400 Racibórz
Telefon: +48 664 050 303

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zobacz film z RTK

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności14 września 202516:22

Borucin świętuje plony. Dożynki z morawską tradycją i nowoczesnym akcentem [FOTO i WIDEO]

Borucin świętuje plony. Dożynki z morawską tradycją i nowoczesnym akcentem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Borucin, wieś w gminie Krzanowice znana z pielęgnowania morawskich tradycji i silnie zakorzenionej kultury rolnej, obchodził dziś dożynki. To święto plonów, które od pokoleń jednoczy mieszkańców, w tym roku ponownie przyciągnęło wielu uczestników i gości.

waw
Reklama
Aktualności15 września 202508:29

Smutne wieści z ZSOMS. Odszedł Krzysztof Pacelt

Smutne wieści z ZSOMS. Odszedł Krzysztof Pacelt - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., źródło ZSOMS
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności14 września 202516:29

Pogrzebień gospodarzem dożynek gminnych. Jeden z największych korowodów w powiecie [FOTO i WIDEO]

Pogrzebień gospodarzem dożynek gminnych. Jeden z największych korowodów w powiecie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kornowac:

Największa wieś w gminie Kornowac – Pogrzebień – była dziś gospodarzem dożynek gminnych. Choć poranek przyniósł opady i wprowadził nieco nerwowości w przygotowaniach, o godzinie 14.30, kiedy ruszał korowód, zza chmur wyszło słońce, a święto plonów rozpoczęło się w pełnej oprawie.

waw
Aktualności14 września 202516:05

Samborowice na bursztynowym szlaku. Dożynki 2025 pełne humoru i tradycji [FOTO i WIDEO]

Samborowice na bursztynowym szlaku. Dożynki 2025 pełne humoru i tradycji [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

Tegoroczny dożynkowy korowód w Samborowicach do ostatniej chwili stał pod znakiem zapytania. Kapryśna aura mogła pokrzyżować plany, jednak sołtys Adrian Niewiera nie poddał się przeciwnościom. Zwołał mieszkańców, a ci licznie przybyli pod szkołę, by wspólnie świętować plony i obejrzeć barwne widowisko.

(waw)
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności14 września 202516:07

Bieńkowice świętują plony. Dożynkowy korowód z tradycją i młodzieżą [FOTO i WIDEO]

Bieńkowice świętują plony. Dożynkowy korowód z tradycją i młodzieżą [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

Bieńkowice, znane z rolniczego charakteru, także w tym roku udowodniły, że dożynki są tu wyjątkowym świętem wspólnoty i tradycji. Ulicami wsi przeszedł długi, barwny korowód pełen maszyn rolniczych, przyozdobionych wstążkami, kwiatami i symbolami plonów.

waw
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.09.2025
11 września 202521:00

Nasz Racibórz 12.09.2025

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.