Andrzej Piaseczny ponownie wystąpił w Raciborzu. Kameralny koncert przyciągnął fanów artysty

28 kwietnia Andrzej Piaseczny po raz kolejny odwiedził Racibórz. Tym razem artysta zaprezentował publiczności koncert w ramach projektu „Spokojniej”, stawiającego na kameralną atmosferę i nowe aranżacje dobrze znanych utworów.
Wieczór upłynął pod znakiem spokojniejszych brzmień oraz bliskiego kontaktu z publicznością. W specjalnie przygotowanych aranżacjach wybrzmiały zarówno największe przeboje Andrzeja Piasecznego, jak i mniej oczywiste kompozycje wybrane przez samego artystę. Formuła koncertu pozwoliła stworzyć niemal intymną atmosferę, w której szczególną rolę odgrywały emocje i bezpośredni przekaz.
Występ zgromadził liczne grono fanów, którzy wypełnili salę i żywo reagowali na kolejne utwory. Nie zabrakło wspólnego śpiewania oraz długich owacji. Projekt „Spokojniej” pokazuje bardziej osobiste i wyciszone oblicze artysty, a koncert w Raciborzu był kolejnym dowodem na to, że Andrzej Piaseczny wciąż cieszy się dużą sympatią publiczności.





























![Pożar mieszkania przy ul. Katowickiej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Pożar mieszkania przy ul. Katowickiej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178143208857ca8f7c-676e-423d-be4a-fd1349378352-.jpg)















![Przerwa w dostawie wody w Raciborzu [KOMUNIKAT] wodociagi04072020](photos/_thumbs/mini_1593846172_1_edited-.jpg)











![Od roju pszczół po kuchenne zadymienie [RAPORT 998] Od roju pszczół po kuchenne zadymienie [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1722611109453505630-1020416656751966-2731568433853199743-n-.jpg)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany