Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja25 marca 202408:31

Blisko czterysta prac w Powiatowym Konkursie Wielkanocnym

Blisko czterysta prac w Powiatowym Konkursie Wielkanocnym - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Wczoraj (24.03.) w Muzeum w Raciborzu wręczono nagrody i wyróżnienia w XVIII Powiatowym Konkursie Wielkanocnym.

- Na konkurs przedstawiono 398 prac – wykonanych przez dzieci i młodzież z 35 szkół podstawowych, świetlic i ośrodków wychowawczych oraz wykonanych przez dorosłych mieszkańców powiatu raciborskiego – informuje placówka.

Oceniało je jury w składzie: Julita Ćwikła – pracownik Działu Etnografii Muzeum w Raciborzu, Iwona Mogielnicka – pracownik Działu Oświatowego Muzeum w Raciborzu oraz Aleksandra Frydrychowicz - pracownik Działu Sztuki Muzeum w Raciborzu w kategoriach wiekowych:

- Uczniowie klas I-III
- Uczniowie klas IV-VI
- Uczniowie klas VII – VIII
- Dorośli

oraz w kategoriach tematycznych:

- Palma wielkanocna
- Kartka wielkanocna
- Jajko wielkanocne

Jury przyznało następujące nagrody:

W kategorii PALMA WIELKANOCNA

1. I Miejsce
Dawid Krupa
Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach
Opiekun: Małgorzata Humeniuk

2. I Miejsce
Karol Uliczka
Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach

3. I Miejsce
Kamil Kramarczyk
Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach
Opiekun: Małgorzata Humeniuk

4. I Miejsce
Jan Wróbel
Roszków

5. I Miejsce
Imię i Nazwisko Julia Cuber
ZSE w Raciborzu

1. II Miejsce

1. Kamil Wacławik
Szkoła Podstawowa w Chałupkach
Opiekun: Małgorzata Kramarczyk

2. II MIEJSCE

Fabian Wróbel
Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach
Opiekun Małgorzata Humeniuk

3.II Miejsce
Agnieszka Adametz
Krzyżanowice
1. III Miejsce
Błażej Kramarczyk
Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach
Opiekun: Małgorzata Humeniuk

2. III Miejsce
Zuzanna Wolnik
Szkoła Podstawowa w Chałupkach
Opiekun: Małgorzata Kramarczyk

Wyróżnienia

1. Karolina Tatara
Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich
Opiekun: Magdalena Kasper

1. Szymon Żaglewski
Szkoła MOW w Rudach
Opiekun: Justyna Dudek

2. Kamila Kłosek
Szkoła Podstawowa w Chałupkach
Opiekun Małgorzata Kramarczyk

3. Zofia Reguła
Szkoła Podstawowa w Chałupkach
Opiekun: Małgorzata Kramarczyk

4. Olivier Fudała
Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach
Opiekun: Małgorzata Humeniuk

5. Wanda Wanat
Dzienny Dom Pomocy Społecznej w Raciborzu

W kategorii KARTKA WIELKANOCNA

1. I MIEJSCE
Lena Paszek
Szkoła Podstawowa w Nędzy
Opiekun: Sylwia Linek

1. I MIEJSCE
Dawid Krupa
Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach
Opiekun: Małgorzata Humeniuk

2. I MIEJSCE
Karolina Tatara
Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich
Opiekun: Magdalena Kasper

3. I MIEJSCE
Lena Chrobak
Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu
Opiekun: Dorota Dutkiewicz

4. I MIEJSCE
Oliwia Gabryel
ZSE
Opiekun: Stanisława Janiszewska

5. I MIEJSCE
Lucyna Janeczek
DDPS w Raciborzu

1. II MIEJSCE
Emilia Knura
Szkoła Podstawowa w Nędzy
Opiekun: Agnieszka Grzybowska

2. II MIEJSCE
Alicja Gaszka
Szkoła Podstawowa w Lyskach
Opiekun: Małgorzata Drożdż

3. II MIEJSCE
Martyna Mikołajek
Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach
Opiekun: Małgorzata Humeniuk

4.II MIEJSCE
Beata Jaskot

1. III MIEJSCE

Amelia Kłosek
Szkoła Podstawowa w Nędzy
Opiekun: Agnieszka Grzybowska

2. III MIEJSCE
Agata Gemza
Szkoła ZSP Pawłów
Opiekun: Gabriela Kubik

3. III MIEJSCE
Anna Stefunyn
Szkoła Podstawowa w Nędzy
Opiekun: Krzysztof Janiszewski

4.III MIEJSCE
Monika Pawlita-Posmyk

WYRÓŻNIENIA

1. Agata Kuna
Szkoła Podstawowa w Lyskach
Opiekun: Małgorzata Drożdż

2. Oskar Jakubowski
Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu
Opiekun: Monika Marcyanik

3. Natan Urbas
Szkoła Podstawowa w Nędzy
Opiekun: Sylwia Linek

4. Oskar Linek
MOW w Rudach
Opiekun: Justyna Dudek

5. Hiacynta Bytomska
ZSP w Pawłowie
Opiekun: Gabriela Kubik

6. Aleksandra Komolec
ZSP w Rzuchowie
Opiekun: Anna Adamczyk

7. Wiktor Jakubowski

Szkoła Podstawowa nr 15 w Raciborzu
Opiekun: Dorota Dutkiewicz i Monika Marcyanik

8. Julia Cuber
Technikum Ekonomiczne w Raciborzu

W KATEGORII JAJKO WIELKANOCNE

1. I NAGRODA
Karolina Tatara
Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich
Opiekun: Magdalena Kasper

2. I NAGRODA
Kinga Kowaczek
Szkoła Podstawowa w Lyskach
Opiekun Joanna Kaczor-Kowaczek

3. I NAGRODA
Vasylieva Sofita
Szkoła Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i SłabosłyszącychOpiekun: Natalia Kravchenko

4. I NAGRODA
Magdalena Kramarczyk

5. I NAGRODA
Paweł Materzok

6. I NAGRODA
Julia Fiegler

7. I NAGRODA
Małgorzata Drożdż
Górki Śląskie

1. II NAGRODA
Aleksandra Krupa
Owsiszcze

2. II NAGRODA
Dawid Krupa
Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach
Opiekun: Małgorzata Humeniuk

3. II NAGRODA
Jakub Tatara
Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich
Opiekun: Lucyna Flegel

4. II NAGRODA
Oliwia Piechula
Szkoła Podstawowa w Lyskach

5. II NAGRODA
Yeremenko Yelizaveta
Szkoła SOSWNiS
Opiekun: Natalia Kravchenko

6. II NAGRODA
Doryna Lykianenko
Szkoła SOSWNiS
Opiekun: Natalia Kravchenko

7. II NAGRODA
Anna Kostka
Nowa Wioska

8. II NAGRODA
Dominika Signus

9. II NAGRODA
Julia Cuber

10. II NAGRODA
Pozhydaieva Olha
Szkoła SOSWNiS
Opiekun: Natalia Kravchenko

11. II NAGRODA
Natalia Kravchenko

12. II NAGRODA
Zofia Wanglorz
Szkoła I LO
Opiekun: Roman Szczasny

1. III NAGRODA
Franciszek Chmiela
Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich
Opiekun: Magdalena Kasper

2. III NAGRODA
Fabian Piechula
Szkoła Podstawowa w Lyskach
Opiekun: Małgorzata Drożdż

3. III NAGRODA
Monika Tulec
Szkoła Podstawowa w Lyskach
Opiekun: Małgorzata Drożdż

4. III NAGRODA
Marzena Kramarczyk
Szkoła w Rzuchowie
Opiekun: Anna Adamczyk

5. III NAGRODA
Vasilkina Valeria
Szkoła SOSWNiS
Opiekun: Natalia Kravchenko

6. III NAGRODA
Olga Dovydohenkova
Szkoła SOSWNiS
Opiekun: Natalia Kravchenko

WYRÓŻNIENIA
1. Szymon Gonsior
Szkoła Podstawowa w Krzyżanowicach
Opiekun: Małgorzata Humeniuk

1. Agata Kuna
Szkoła Podstawowa w Lyskach
Opiekun: Małgorzata Drożdż

2. Amelia Sperka
Szkoła Podstawowa w Nędzy

3. Agnieszka Adametz
Krzyżanowice

4. Sebastian Sperka
Nędza

Autor: Muzeum w Raciborzu, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności11 kwietnia 202409:43

Trzech Czechów zderzyło się na Wydalu [FOTO]

Trzech Czechów zderzyło się na Wydalu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
2
Krzyżanowice:

Kolejne w ciągu kilku dni zdarzenie na skrzyżowaniu na Krzyżanowice, Owsiszcze, Tworków i czeską Hat’. Tym razem udział brały w nim trzy pojazdy. Co ciekawe, za kierownicami każdego z pojazdów znajdowali się obywatele Republiki Czeskiej.

red., fot. FB/OSP KSRG Krzyżanowice
Reklama
Aktualności11 kwietnia 202410:43

W mieszkaniu w Kuźni Raciborskiej ujawniono ciało mężczyzny

W mieszkaniu w Kuźni Raciborskiej ujawniono ciało mężczyzny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/OSP Kuźnia Raciborska
Aktualności11 kwietnia 202408:49

NZK w Rudach. Na pomoc było za późno

NZK w Rudach. Na pomoc było za późno - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. pogladowe/arch. OSP Rudy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.04.2024
12 kwietnia 202415:22

Nasz Racibórz 12.04.2024

Nasz Racibórz 05.04.2024
7 kwietnia 202412:45

Nasz Racibórz 05.04.2024

Nasz Racibórz 29.03.2024
29 marca 202415:21

Nasz Racibórz 29.03.2024

Nasz Racibórz 22.03.2024
21 marca 202421:40

Nasz Racibórz 22.03.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.