Kultura i edukacja26 listopada 202310:10
Ahoj Breaking 2 - dwa dni tanecznych zmagań w Raciborzu

0
Reklama
Racibórz:
Piątek Sailor Tatoo czyli stara Tęczowa, w sobotę Strzecha. KSbreaking, RCK oraz miasto Racibórz zaprosiły na kolejne wydarzenie taneczne w naszym mieście.
Bboys i Bgirls stanęli do rywalizacji na dwóch matach - przy Długiej oraz w Strzesze. Głównym organizatorem był Mateusz Budzik Siepetowski. Nasz fotoreporte uwiecznił zmagania w Strzeszej. W grupie do 9 lat triumfowali kolejno: Platon, Kubek i Foka. Wśród starszych (10-14): Akro, Alexo, Emi.















































































































































































![Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990054bez-nazwy-228-.jpg)









![Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990929dsc-3251-.jpg)




















![Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782071791photo-55-z-99-.jpg)


![Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17820694491781991611photo-112-z-178-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany