Sport25 lipca 202019:08

Sparingowa masakra piłą nożną przy Srebrnej [FOTO]

Sparingowa masakra piłą nożną przy Srebrnej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0

Sobota przy Srebrnej piłkarskimi emocjami stała. Raciborska Unia z Orzepowic Zucha podejmowała, a drużyna gości z pewnością nie będzie tego meczu miło wspominała...

Zespół Dawida Plizgi ruszył do sparingowego boju z wysokiego C. Już w 20 sekundzie spotkania piłkę w siatce przeciwnika umieścił Marcin Oślizlok. Owacja kibiców po pierwszym golu jeszcze dobrze się nie skończyła, a z ich gardeł po raz kolejny wyrwał się okrzyk radości. W 40 sekundzie na 2:0 podwyższył Dawid Migus.

W dalszej części gry to nadal Unici byli stroną przeważająca, co potwierdzały kolejne trafienia. Łącznie w pierwszej połowie spotkania padło dziewięć goli. Osiem dla Unii i jeden dla Zucha.

Druga połowa to nadal zdecydowana przewaga gospodarzy, którą potwierdzali kolejnymi trafieniami. Do końca spotkania sympatycy Unii mogli obejrzeć jeszcze sześć trafień dla zespołu ze Srebrnej i jedno dla ekipy z dzielnicy Rybnika. Tak więc, jak łatwo policzyć, w meczu tym padł wynik 14:2.

W sobotnim sparingu Unici pokazali się z naprawdę dobrej strony. Kibicom pozostaje mieć nadzieję, że czternaście zdobytych przez Unię goli, nie spowoduje tego, że zespół ze Srebrnej "wystrzelał" się w sparingach, przez co o gole w lidze będzie zdecydowanie trudniej.

Autor: fot. Katarzyna Kubik, redakcja@naszraciborz.pl