Sportowe zmagania na zakończenie projektu

Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Niesłyszących i Słabosłyszących w Raciborzu oraz wychowankowie MOW w Kuźni Raciborskiej stoczyli piłkarską rywalizację na orliku przy Kasprowicza oraz w sali gimnastycznej przy Karola Miarki.
Turniej sportowy był ostatnim działaniem zaprzyjaźnionych ośrodków, które wspólnie realizują projekt pod nazwą „Przeciwstawiamy się przemocy – stajemy się lepszymi ludźmi” rywalizowali w dwóch dyscyplinach. Na orliku grali piłkarze, z kolei w sali gimnastycznej siatkarze. Rywalizacja piłkarska zakończyła się wygraną zespołu z Kuźni, natomiast w zmaganiach siatkarskich lepsi okazali się gospodarze z Karola Miarki. Zaprzyjaźnione ośrodki już teraz zapowiadają kontynuację projektu w przyszłym roku szkolnym.


















![Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Tak raciborzanie witali nowy rok na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)
![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)
![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)
































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany