Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport21 czerwca 201813:24

Znamy zwyciężczynie IV edycji Postanowień Noworocznych Akademii Fitness

Znamy zwyciężczynie IV edycji Postanowień Noworocznych Akademii Fitness - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Akademia Fitness podsumowała program wspierający zmianę wyglądu. W IV edycji Postanowień Noworocznych wzięło udział 16 osób - łącznie zrzucili aż 103 kg, a wiek metaboliczny obniżyli o 104 lata. Przez 5 miesięcy uczestnicy programu walczyli, nie tylko o nową sylwetkę, ale również o nagrodę główną – weekend SPA dla dwojga.

W poniedziałek, 18 czerwca odbyło się podsumowanie trwającego 5 miesięcy programu Akademii Fitness wspierającego zmianę wyglądu. W czwartej odsłonie sztandarowego programu wzięło udział 16 osób, ale tylko 3 dotrwały do wielkiego finału.

Jakie były warunki uczestnictwa w programie?

Program rozpoczął się 19 stycznia i był podzielony na 10 części. W każdym etapie uczestnicy mieli za zadanie zrealizować 5 zajęć grupowych lub na siłowni i uzyskać spadek wagi o 1 kg. Dodatkowo, każda osoba mogła 1 raz skorzystać z tzw. koła ratunkowego. W tej edycji dodatkowym wsparciem było spotkanie z dietetykiem i ułożenie planu żywieniowego, a także 1-dniowy box z cateringiem dietetycznym ufundowanym przez restaurację NOWA 5.

- Staramy się udoskonalać nasz program, aby przynosił jak najwięcej korzyści uczestnikom. Podczas jego trwania pomagamy zrealizować im zamierzony cel. Ćwiczenia tylko w połączeniu z odpowiednią dietą przynoszą efekty. Stąd też pomysł, aby w tej edycji wprowadzić konsultacje z naszą dietetyczką, Joanną Głombik, która również specjalnie dla uczestników programu zrobiła pokaz kulinarny z wykorzystaniem urządzenia TERMOMIX – mówi Joanna Armatys, właścicielka Akademii Fitness.

Zwyciężczyni programu, Anita Borkowska zrzuciła aż 10, 5 kg i zmniejszyła swój wiek metaboliczny o 24 lata. W nagrodę otrzymała weekend dla 2 osób w Hotelu Spa Jawor****.

Magdalena Kucięba i Krystyna Schroeder, które zajęły kolejno 2 i 3 miejsce dostały vouchery zniżkowe na karnety do Akademii Fitness.

- Gratulujemy wszystkim, którzy podjęli się udziału w programie i postanowili zmienić swój styl życia. Dziękujemy, za podjęcie się wyzwania, za wasze zaangażowanie i wzajemne wspieranie się. Mamy nadzieję, że program nauczył was, że regularna aktywność fizyczna i racjonalne odżywianie pomogą w osiągnięciu smuklejszej figury. Lato, wakacje to najlepszy czas sprzyjający uprawianiu sportu, dlatego ćwiczyć możemy w klubie i na świeżym powietrzu. Zapraszamy do udziału w PROJEKCIE Aktywne lato w Akademii Fitness. Więcej informacji w recepcji naszego klubu i Fanpagemówią Joanna i Marek Armatys, właściciele Akademii Fitness.

Autor: materiał nadesłany,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności2 maja 202510:08

Tężnia, wieża i makowskie specjały. Weekendowa nowość w Pietrowicach Wielkich

Tężnia, wieża i makowskie specjały. Weekendowa nowość w Pietrowicach Wielkich - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pietrowice Wielkie:

Turyści odwiedzający w weekendy wieżę i tężnię w Pietrowicach Wielkich, przy drodze do drewnianego kościółka, mogą skosztować makowskich specjałów.

red.
Reklama
Reklama
Sport3 maja 202517:07

Mateusz Mrówka najszybszy w XVII Biegu bez Granic

Mateusz Mrówka najszybszy w XVII Biegu bez Granic - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Z półgodzinnym opóźnieniem, ale w doskonałej sportowej atmosferze wystartował XVII Bieg bez Granic. Zwycięzcą głównego biegu na dystansie 10 kilometrów został Mateusz Mrówka z Aktywna Pszczyna Runners Team – Rybnik.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności3 maja 202520:58

Car Party w Aquabrax Szymocice - żądza prędkości i doskonałości [FOTO i WIDEO]

Car Party w Aquabrax Szymocice - żądza prędkości i doskonałości [FOTO  i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

3 maja w ośrodku AquaBrax w Szymocicach zorganizowano Car Party – imprezę dla miłośników samochodów niezwykłych. Od południa na terenie ośrodka można było podziwiać samochody, porozmawiać z ich właścicielami i posłuchać, co mają oni do powiedzenia na temat swoich pojazdów podczas oficjalnych prezentacji.

 

TH
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności3 maja 202520:35

Rudzka majówka z wąskotorówką i makietą kolejową [FOTO i WIDEO]

Rudzka majówka z wąskotorówką i makietą kolejową [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

3 maja stacja kolei wąskotorowej w Rudach przeżyła prawdziwe oblężenie. Rzesze zwiedzających miało do dyspozycji liczne atrakcje przygotowane na cały długi majowy weekend.

TH
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 25.04.2025
24 kwietnia 202516:50

Nasz Racibórz 25.04.2025

Nasz Racibórz 18.04.2025
17 kwietnia 202522:23

Nasz Racibórz 18.04.2025

Nasz Racibórz 11.04.2025
14 kwietnia 202520:31

Nasz Racibórz 11.04.2025

Nasz Racibórz 04.04.2025
3 kwietnia 202518:29

Nasz Racibórz 04.04.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.