Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport27 listopada 201414:55

III Spartakiada w Rudniku. W sali gimnastycznej zapłonął olimpijski znicz

III Spartakiada w Rudniku. W sali gimnastycznej zapłonął olimpijski znicz  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Rudnik:

Pięć przedszkoli z całej gminy, 130 dzieci w pięciu drużynach, dużo radości i sportowego ducha – tak wyglądała dzisiejsza, trzecia już Spartakiada w Rudniku, tym razem przygotowana przez gimnazjalistów w ramach realizowanego przez szkołę projektu.

W dzisiejszych zawodach nie było przegranych, wszystkie dzieciaki otrzymały nagrody i choć całe zawody przebiegły w radosnej atmosferze, maluchy wiedziały, że to coś więcej niż zwykła zabawa. Był uroczysty przemarsz z flagą olimpijską, w którym uczestniczyli gimnazjaliści oraz przedszkolaki, zapalenie znicza olimpijskiego (po raz pierwszy w historii Spartakiady na sali zapłonął taki znicz) oraz odśpiewanie hymnu olimpijskiego, jaki przygotowali jego uczestnicy wraz z paniami opiekunkami.

Dzieci złożyły również przysięgę olimpijską, która mówiła między innymi o tym, że wszystkie będą pilnowały, by nikogo nie popychać, nie płakać, gdy przegrywają i cieszyć się radosną atmosferą.

Fot. Mariusz Dmowski

zozole-sponsor

Autor: Kamila Besz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Posłuchaj

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport18 grudnia 202520:53

Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO]

Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W czwartek, 18 grudnia, scena Raciborskiego Centrum Kultury wypełniła się emocjami. Tym razem nie za sprawą spektaklu teatralnego czy występu kabaretowego, lecz pierwszej w historii gali sportowej MKS Unii Racibórz. Wydarzenie stało się okazją do podsumowania mijającego roku, uhonorowania zawodników oraz wyrażenia wdzięczności wszystkim, którzy na co dzień wspierają funkcjonowanie i rozwój klubu.

(greh), fot. (greh), Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.