Sport12 czerwca 201319:15
Piąty tytuł mistrzyń Polski dla Unitek

0
Reklama
Racibórz:
Piłkarki RTP Unia Racibórz w ostatniej kolejce Ekstraligi pokonały dziś przy Zamkowej AZS UJ Kraków. Wynik 4:0. Wygrana umocniła Unię na fotelu lidera i oznacza 5. z rzędu tytuł mistrzyń kraju.
RTP Unia Racibórz - AZS UJ Kraków 4:0 (4:0)
Bramki: Patrycja Wiśniewska 13', 28',44', Okoro Chinasa Gloria 40'
RTP Unia Racibórz: Daria Antończyk (53. Dorota Wilk) – Donata Leśnik, Gabriela Grzywińska, Hanna Konsek (kpt.), Natalia Chudzik, Marta Mika, Ewelina Kamczyk (60. Natasza Górnicka), Dominika Sykorova (75. Daria Kasperska), Anna Żelazko, Okoro Chinasa Gloria, Patrycja Wiśniewska (67. Dżesika Jaszek)
fot. Katarzyna Przypadło
















































































































![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany