Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport13 kwietnia 202412:12

Justyna Święty-Ersetic przed szansą na czwarte igrzyska

Justyna Święty-Ersetic przed szansą na czwarte igrzyska - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

World Athletics Relays 2024 w Nassau, główna impreza kwalifikacyjna dla sztafet do igrzysk olimpijskich w Paryżu, odbędzie się w pierwszy weekend maja – poinformowało World Athletics. Wystartuje tam Justyna Święty-Ersetic, walcząca o swoje czwarte igrzyska.

Justyna Święty-Ersetic w kwietniu została wybraną radną miejską, wzięła udział w konferencji poparcia dla Jacka Wojciechowicza, a niedługo potem wyjechała na zgrupowanie przed najważniejszą imprezą w stolicy Bahamów. Zadeklarowała, że obejmie mandat, zaangażuje się w sprawy samorządu, ale teraz najważniejsze są kwalifikacje do igrzysk. Po Londynie, Rio De Janeiro i Tokio, skąd przywiozła złoto i srebro, raciborzanka, wychowanka Victorii Racibórz oraz ZSOMS, celuje w Paryż.

Zgodnie z przyjętymi przez międzynarodową federację zasadami kwalifikacyjnymi World Athletics Relays będzie dla sztafet podstawową drogą do udziału w igrzyskach. W sumie prawo startu w Paryżu uzyska na Bahamach aż 14 najlepszych zespołów sztafetowych (w każdej z pięciu konkurencji). Zawody wrócą do Nassau po siedmioletniej przerwie. Impreza ma odbyć się 4 i 5 maja 2024.

Autor: red., [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności4 stycznia 202609:58

Harmonogram szkoleń i porad w Powiatowym Urzędzie Pracy w Raciborzu

Harmonogram szkoleń i porad w Powiatowym Urzędzie Pracy w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe, arch. portalu
Reklama
Sport4 stycznia 202612:42

Futsalowe dreszczowce w hali przy Łąkowej [FOTO]

Futsalowe dreszczowce w hali przy Łąkowej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sobotę, 3 stycznia, rozegrano pierwsze spotkania VI weekendu Halowej Ligi Piłki Nożnej w sezonie 2026. Na parkiet wybiegły drużyny rywalizujące w I i II lidze, a kibice od pierwszych minut mogli liczyć na dużą dawkę sportowych emocji. Mecze miały bardzo wyrównany przebieg, a losy poszczególnych pojedynków ważyły się niemal do ostatnich sekund. Sprawdź wyniki, zobacz zdjęcia.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.