Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport7 kwietnia 202418:15

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Powiat:

W trakcie weekendu nie brakowało sportowych emocji w wykonaniu zespołów z regionu. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

Piłka nożna

III liga grupa III

Wyniki kolejki XXIV

Gwarek Tarnowskie Góry 0:3 Górnik Zabrze II
Górnik Polkowice 1:1 Warta Gorzów Wielkopolski
Śląsk Wrocław II 4:2 Odra Bytom Odrzański
Pniówek Pawłowice 2:2 LKS Goczałkowice Zdrój
Raków Częstochowa II 2:2 LZS Starowice Dolne
Lechia Zielona Góra 3:6 Unia Turza Śląska
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1:0 Ślęza Wrocław
Karkonosze Jelenia Góra 0:1 Carina Gubin
MKS Kluczbork 1:1 Rekord Bielsko-Biała

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Śląsk Wrocław II 24 54 59:26 +33
2. Rekord Bielsko-Biała 24 54 56:25 +31
3. MKS Kluczbork 24 51 43:20 +23
4. Górnik Zabrze II 24 37 42:35 +7
5. Górnik Polkowice 24 36 38:38 0
6. Lechia Zielona Góra 24 35 38:38 0
7. LKS Goczałkowice Zdrój 24 33 35:28 +7
8. Pniówek Pawłowice 24 33 38:39 -1
9. Ślęza Wrocław 24 32 48:47 +1
10. Karkonosze Jelenia Góra 24 32 32:35 -3
11. KS Stilon Gorzów Wielkopolski 24 30 33:32 +1
12. Unia Turza Śląska 24 27 35:43 -8
13. Gwarek Tarnowskie Góry 24 27 29:47 -8
14. Carina Gubik 24 27 31:42 -11
15. Odra Bytom Odrzański 24 26 29:34 -5
16. Warta Gorzów Wielkopolski 24 26 30:47 -17
17. Raków Częstochowa II 24 21 35:54 -19
18. LZS Starowice Dolne 24 14 23:54 -31

IV liga grupa II

Wyniki kolejki XX

Orzeł Łękawica 1:2 MRKS Czechowice-Dziedzice
Odra Wodzisław Śląski 6:1 MKS Lędziny
ROW 1964 Rybnik 4:1 Tempo Puńców
Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:0 Rekord Bielsko-Biała II
Polonia Łaziska Górne 6:0 LKS 05 Tworków
LKS Czaniec 1:1 GKS Tychy II
Spójnia Landek 2:3 Kuźnia Ustroń
Gwarek Ornontowice 1:1 KS Decor Bełk

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Podbeskidzie Bielsko-Biała II 20 42 55:21 +34
2. Polonia Łaziska Górne 20 41 47:15 +32
3. Gwarek Ornontowice 20 36 39:13 +26
4. Spójnia Landek 20 35 33:19 +14
5. Odra Wodzisław Śląski 20 34 38:29 +9
6. KS Decor Bełk 20 30 33:23 +10
7. KS ROW Rybnik 20 30 40:46 -6
8. Tempo Puńców 20 30 36:39 -3
9. Orzeł Łękawica 20 29 35:24 +11
10. GKS Tychy II 20 28 33:31 +2
11. Rekord Bielsko Biała II 20 28 32:37 -5
12. Kuźnia Ustroń 19 25 37:33 +4
13. MRKS Czechowice-Dziedzice 20 23 28:30 -2
14. LKS 05 Tworków 20 18 31:54 -23
15. LKS Czaniec 19 13 22:39 -17
16. MKS Lędziny 20 0 9:95 -86

Klasa okręgowa grupa III

Wyniki kolejki XIX

Start Mszana 1:2 Ruch Stanowice
Naprzód 32 Syrynia 3:2 Górnik Radlin
Silesia Lubomia 3:2 Dąb Gaszowice
GKS Jastrzębie II 5:0 Granica Ruptawa
Płomień Połomia 3:0 Naprzód Czyżowice
Forteca Świerklany 2:0 Czarni Gorzyce
Zameczek Czernica -:- LKS Krzyżanowice - Spotkanie przełożone na 15.05.2024, godz. 17.30
Unia Racibórz 2:2 LKS 1908 Nędza

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Forteca Świerklany 19 41 42:19 +23
2. Naprzód 32 Syrynia 19 41 48:32 +16
3. Płomień Połomia 19 37 46:26 +20
4. Czarni Gorzyce 19 34 47:21 +26
5. LKS Krzyżanowice 18 34 52:29 +23
6. Ruch Stanowice 19 31 41:37 +4
7. Silesia Lubomia 19 29 26:20 +6
8. Górnik Radlin 19 29 29:26 +3
9. GKS Jastrzębie II 19 25 47:42 +5
10. Granica Ruptawa 19 25 36:36 0
11. LKS 1908 Nędza 19 25 34:32 +2
12. Naprzód Czyżowice 19 22 26:38 -12
13. Unia Racibórz 19 17 41:50 -9
14. Dąb Gaszowice 19 16 28:50 -22
15. Zameczek Czernica 18 13 22:55 -33
16. Start Mszana 19 3 13:65 -52

A klasa

Wyniki kolejki XVIII

LKS Zabełków 5:1 LKS Lyski
Przyszłość Rogów 9:2 Rozwój Bełsznica
LKS BraxTon Raszczyce 4:1 Unia Turza Śląska II
Odra Nieboczowy 0:1 LKS 07 Markowice
KS 1905 Krzanowice 3:0 Kolejarz Chałupki
Buk Rudy Wielkie 1:0 LKS Studzienna
LKS Pawłów 6:0 KS Pietraszyn
Start Pietrowice Wielkie 0:0 Czarni Nowa Wieś

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów 18 46 78:21 +57
2. Unia Turza Śląska II 18 40 53:22 +31
3. LKS Studzienna 19 39 50:22 +28
4. LKS BraxTon Raszczyce 18 30 55:45 +10
5. Kolejarz Chałupki 18 28 47:48 -1
6. Start Pietrowice Wielkie 18 27 37:38 -1
7. Rozwój Bełsznica 18 26 35:33 +2
8. LKS Pawłów 18 25 43:43 0
9. LKS 07 Markowice 18 24 29:33 -4
10. KS 1905 Krzanowice 18 23 38:35 +3
11. Odra Nieboczowy 18 23 35:32 +3
12. Buk Rudy Wielkie 18 22 30:36 -6
13. KS Pietraszyn 18 22 34:53 -19
14. LKS Zabełków 19 20 29:45 -16
15. Czarni Nowa Wieś 18 19 22:37 -15
16. LKS Lyski 18 2 17:89 -72

B klasa

Wyniki kolejki XIX

Czarni Gorzyce II 8:2 Wypoczynek Buków
Naprzód 46 Zawada 5:2 KS Stal Kuźnia Raciborska
LKS Owsiszcze 1:1 LKS Wojnowice
LKS 05 Tworków II 2:2 Naprzód 37 Krzyżkowice
LKS Grzegorzowice 1:2 LKS Górki Śląskie
Górnik Pszów 1:2 Ocice Racibórz
LKS Gamów 3:0 Naprzód Borucin
Zgoda Zawada Książęca 2:2 LKS Brzezie

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Gamów 19 42 57:37 +20
2. Górnik Pszów 19 38 52:40 +12
3. Naprzód Borucin 19 36 67:37 +30
4. LKS Wojnowice 19 34 48:34 +14
5. LKS Owsiszcze 19 33 41:28 +13
6. Naprzód 37 Krzyżkowice 19 33 32:23 +9
7. LKS 05 Tworków II 19 31 38:34 +4
8. LKS Grzegorzowice 19 30 47:43 +4
9. KS Stal Kuźnia Raciborska 19 29 47:37 +10
10. Czarni Gorzyce II 19 25 58:36 +22
11. LKS Górki Śląskie 19 25 33:46 -13
12. Ocice Racibórz 19 22 41:46 -5
13. Naprzód 46 Zawada 19 22 29:38 -9
14. Wypoczynek Buków 19 18 27:59 -32
15. LKS Brzezie 19 16 31:64 -33
16. Zgoda Zawada Książęca 19 5 14:60 -46

C klasa grupa I

Wyniki kolejki XIII

LKS Studzienna II 6:0 Rozwój Bełsznica II
LKS Cyprzanów 4:0 Wicher Płonia
LKS Bojanów 1:2 Naprzód Borucin II
Przyszłość Rogów II 1:0 Silesia Lubomia II

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. Przyszłość Rogów II 11 28 38:11 +27
2. LKS Cyprzanów 11 26 57:14 +43
3. Ruch Bolesław 10 22 29:12 +17
4. Silesia Lubomia II 10 19 30:16 +14
5. LKS Studzienna II 11 19 40:27 +13
6. Rozwój Bełsznica II 11 19 29:29 0
7. Olszynka Olza 12 10 22:20 +2
8. KS Naprzód Borucin II 10 10 17:48 -31
9. Wicher Płonia 11 4 14:51 -37
10. LKS Bojanów 11 0 8:56 -48

C klasa grupa II

Wyniki kolejki XII

LKS Zwonowice 4:1 LKS Dzimierz
LKS Górki Śląskie II 0:3 LKS Adamowice - WO
LKS Pstrążna 2:6 Płomień Kobyla
KS Kornowac 4:0 Strzelec Rzuchów
LKS Ruda Kozielska 4:2 Zameczek Czernica II
Polonia Niewiadom II 3:0 Naprzód 46 Zawada II - WO

Tabela:

  Drużyna Mecze Punkty Bramki Bilans
1. LKS Zwonowice 12 31 67:17 +50
2. LKS Ruda Kozielska 12 29 53:25 +28
3. LKS Dzimierz 12 26 30:17 +13
4. LKS Adamowice 12 24 28:21 +7
5. Płomień Kobyla 12 22 40:25 +15
6. KS Kornowac 12 21 40:25 +15
7. Zameczek Czernica II 12 13 27:35 -8
8. LKS Pstrążna 12 12 32:38 -6
9. Polonia Niewiadom II 12 9 22:60 -38
10. Strzelec Rzuchów 12 0 27:66 -39
11. Naprzód 46 Zawada II 12 12 30:41 -11
12. LKS Górki Śląskie II 12 9 21:47 -26

Naprzód 46 Zawada II oraz LKS Górki Śląskie II wycofały się z rozgrywek.

Siatkówka

III liga śląska kobiet

Wynik kolejki VII

GS UKS Krzanowice II - Volley Dąbrowa Górnicza 1:3 (13:25; 25:9; 16:25; 14:25)

Aktualna tabela TUTAJ.

Zoo-Mar JP Telebim RLPS

Wyniki kolejki XIII

Liga kobiet

KRS TKKF Jastrząb - PV Volley Krapkowice Seniorki I 3:0 (25:14; 25:12; 25:20)
MVP: ALeksandra Świstak (KRS TKKF Jastrząb)

Liga mężczyzn

Enter DeLaHair Instal-Mag - PV Volley Krapkowice 3:0 (25:0; 25:0; 25:0) - walkower

Progress Szkoła Językowa - Złotnik 2:3 (28:26; 20:25; 25:23; 20:25; 11:15)
MVP: Marcin Ratajczak (Złotnik)

ZOO-MAR Lunatycy - Omerta-Northern 3:0 (25:15; 25:14; 25:15)
MVP: Tomasz Błaszczok (Zomm-Mar Lunatycy)

Piłka ręczna

II liga kobiet

Wynik kolejki XVII

UKS Start Pietrowice Wielkie II - KPR Ruch Chorzów II 19:30 (10:12)

Aktualna tabela TUTAJ

Autor: (greh), gpiszczan@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności24 maja 202413:50

Strażackie święto na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO]

Strażackie święto na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W piątek, 24.05., na raciborskim Rynku odbyły się powiatowe obchody Dnia Strażaka. W ich trakcie wręczono awanse i odznaczenia.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 maja 202408:25

Zamkowa noc i przejazdy bryczką [FOTO i WIDEO]

Zamkowa noc i przejazdy bryczką [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Blisko sto osób przyszło wczoraj, 24.05., na kolejną zamkową noc, tym razem poświęconą rodzinie von Ratibor. Atrakcją były przejazdy bryczką po parku Zamkowym. Rafał Wochnik z księżną Elżbietą wozili gości blisko do północy.

fot. Jan Ptak
Reklama
Sport24 maja 202409:03

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
Aktualności24 maja 202415:13

Moc atrakcji na Stadionie Śląskim z okazji 20-lecia polski w UE

Moc atrakcji na Stadionie Śląskim z okazji 20-lecia polski w UE - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Biuro Prasowe Stadionu Śląskiego
Reklama
Aktualności24 maja 202410:58

Obywatel Ukrainy zmieniał swoje dane osobowe, żeby ominąć ciążący na nim zakaz wjazdu

Obywatel Ukrainy zmieniał swoje dane osobowe, żeby ominąć ciążący na nim zakaz wjazdu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rzecznik Prasowy Komendanta Oddziału SG - Kierownik Zespołu Prasowego Śląski Oddział Straży Granicznej
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.